XPA (XPA) Nedir?

XPA (XPA) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
658 kez okundu

XPA (XPA), aynı adı taşıyan blok zinciri, merkezi olmayan işlem mekanizmaları ve ipotek ihracı akıllı sözleşmelerini içermektedir. Bitci.com.tr olarak bu makalede XPA (XPA) Nedir sorularına yanıt vereceğiz. Ayrıca XPA fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

XPA (XPA) Nedir?

Ağustos 2017’de XPA, çevrimiçi medyaya odaklanan bir kripto para birimi varlığı olarak ilk ICO lansmanına ulaşmıştır. XPA dünyanın en iyi 100 kripto para birimi arasına hızla girmiştir. Bununla birlikte XPA’nın piyasa değeri sadece dört ayda 100 milyon dolardan 320 milyon dolara yükselmiştir.
Bu çağda büyük fırsatlar ve zorluklarla karşı karşıya kalarak, gerçekten merkezi olmayan ekonomiye ulaşmak isteniyor. Ayrıca Satoshi Nakamura’nın orijinal rüyasını gerçekleştirerek blok zincirinin özünü geri getirecek bir çözüm bulmayı düşünmektedirler.

Ocak 2018’de XPA ekibi yaratıcı araştırma ve geliştirme sürecine devam etmiştir. Bununla birlikte XPA, tek amaçlı bir eğlence platformundan merkezi olmayan ticaret, varlık ipoteği ve dış finansmana erişimi birleştiren yeni bir dijital varlık ekosistemine taşınmıştır. Yeni bir varlık yönetim ekosistemi olan neXt Personal Assets, kullanıcılara geleneksel ve dijital varlıkları sorunsuz bir şekilde bağlayan bir varlık yönetimi altyapısı sağlayan yeni nesil bir kişisel varlık platformudur.

Derin bir ekonomi anlayışına dayanan XPA ekibi, ekonomi teorisini blok zinciri akıllı sözleşmelerine dahil etmiştir. Bununla birlikte dünyanın ilk kripto para ekosistemini uzun vadeli yatırım, token-to-token ticareti için yeterince istikrarlı ve günlük olarak fiat paraya kolayca dönüştürülebilir hale getirmiştir. XPA’nın varlık yönetimi ekosistemi, Bitcoin’in orijinal vizyonunu gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca paranın herhangi bir kurum tarafından kontrol edilmediği, insanların elinde olduğu merkezi olmayan ekonomik sistemdir. Varsayımsal bir kripto para ekonomisinde, bankalara veya diğer büyük finansal kurumlara güvenmemeyi doğru bulmaktadırlar. Bununla birlikte herkes ihtiyaç duyduğu para üzerinde tam kontrole sahip olabilir. Ayrıca blok zincirinin tarafsızlığı tarafından garanti edilen güvenlik ve mahremiyete sahip olunmaktadır.

XPA Token Nedir?

XPA, aynı adı taşıyan blok zinciri ve ana ağ varlıklarını, merkezi olmayan işlem mekanizmalarını ve ipotek ihracı akıllı sözleşmelerini (Ethereum ağında çalışan XPA Varlıkları) içerir. Ayrıca XPA Assets, yasal ihaleye bağlı, ERC-20 formatına dayalı ve akıllı sözleşme yoluyla XPA’nın ipotek edilmesi yoluyla edinilen güvenli bir kripto para birimidir. Varlık serisi, XPAUSD, XPACNY, XPAEUR’u içerir ancak bunlarla sınırlı değildir. XPAJPY, XPATWD, XPAUSD’nin USD’yi yaklaşık 1: 1 oranında sabitlediği, XPAJPY’nin Japon Yenine sabitlemiştir.

XPA (XPA) Toplam Arzı Nedir? XPA Fiyatı Nedir?

Kripto para borsaları verilerine göre XPA (XPA) toplam arz miktarı 10,000,000,000 XPA’dır. Dolaşımdaki arz miktarı 57,177,751 XPA olarak görülmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi bilinmeyen XPA’nın (XPA) piyasa değeri ise 26,489$’dır. XPA şu anda kripto para borsalarında 0,00046$ seviyesinden işlem görmektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.