Wrapped NXM (WNXM) Nedir?

Wrapped NXM (WNXM) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1283 kez okundu

Nexus Mutual (Wrapped NXM) sigorta sektörüne merkeziyetsiz bir alternatif getirmek istiyor. Böylece insanlar bir sigorta şirketine ihtiyaç duymadan riski birlikte paylaşabilirler. Ek olarak platform gelecekte, şimdiki deprem sigortasına benzeyen kripto cüzdanı sigortası sunmayı planlamaktadır.

Nuxus Mutual’un kripto para birimi WNXM’dir ve Ethereum’un gücünü kullanmaktadır. Platformun kurucusu Hugh Karp’tır. SwapForex’in kurucusu ve CEO’su Steve Barker ile weekinethereum.com’un kurucusu Evan van Nees platforma danışmanlık yapmaktadır. 

Projenin yatırımcıları 1confirmation, Blockchain Capital, Versionone, Semantic Ventures, Kenetic, KR1 ve Collider’dir. Projenin partnerleri ise şunlardır: Solidified, Incentivai, London Crypto Services, Gov Blocks.

Platform, sigorta ekosistemini merkeziyetsiz hale getirip gücü kullanıcılara vermek istiyor. Bu yüzden de Blockhain ağını kullanıyor. Nexus Mutual, üyeleri tarafından yönetiliyor. Öte yandan tüm üye kararları Ethereum blok zincirine kaydedilip uygulanmaktadır.

WNMX, Nexus Mutual platformunun tokenidir. WNMX coinine sahip olmak Nexus Mutual yönetiminde söz sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Wrapped NXM’nin (WNXM) Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre WNXM’nin toplam arzı 2,482,592 WNXM. Öte yandan aynı verilere göre toplam arzın tamamı dolaşımda. Projenin mevcut piyasa değeri 108,433,436$. 12 Mayıs 2021’de 130,82$’lık fiyatı gören Wrapped NXM, şu anda 43,44$ seviyelerinden işlem görüyor. Proje 27 Temmuz 2020’de ise 8,14$ değere sahipti. Dolayısıyla projenin o günden bugüne %435 yükseldiği görülüyor.

Proje hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayarak Nexus Mutual’ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.