World of Wawes (WOW) Nedir?

World of Wawes (WOW) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
612 kez okundu

World of Waves, platformun deyimiyle “vahşi yaşamı koruma tutkusuyla kripto para birimlerinin karmaşık dünyası tarafından körüklenen doğayı koruma çabasından” doğmuştur.

World of Waves, teknolojide kırk yılı aşkın deneyime sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. Platformun, dünyanın dört bir yanındaki insanların gezegen ekosistemini daha iyi korumalarını sağlama yolunda bir anahtar olduğu düşünülmektedir.

World of Wawes’in Misyonu Nedir?

Platform misyonunu şu şekilde açıklamaktadır: “Kripto para dünyası ve hayır kurumları arasında köprü kurmak, Blockchain teknolojisini ve hayırsever amaçları birbirine yaklaştırmak.”

WOW, doğayı koruma ve yaşamı her canlı için sürdürülebilir hale getirme konusundaki çözümün önemli bir parçası olacaktır.

World of Waves’in Vizyonu Nedir?

Platform, gelecek nesiller için dünyayı korumayı hedeflemektedir. Bu vizyon nedeniyle dünyanın dört bir yanında STK’lar ve topluluklarla ortaklıklar kurulması planlanmaktadır.

World of Wawes, platformun tokeni WOW’un benimsenmesi için tokeni birincil araç olarak kullanmayı hedeflemektedir. Hayırsever gelirin ana kaynağı olarak ise NFT pazar yeri oluşturulması amaçlanmaktadır. Yani özetle; NFT tokenleri kullanıcıları platforma getirirken NFT pazarı ise kurumlar için gelir sağlayacaktır.

Ek olarak platform güvenliğe çok önem verdiklerini ve güvenliğin kullanıcılarına olan bağlılıkların temel taşı olduğunu belirtmiştir. Platform sızma testi, tehdit modelleme ve risk kontrol incelemelerini içeren ayrıntılı bir güvenlik değerlendirmesini tamamlamıştır.

World of Wawes, hayır kurumlarını desteklerken öte yandan yatırıcımlarının gelir elde etmesini de amaçlamaktadır. Platform, yüksek faizi geliri elde etmek isteyen kullanıcılarına WOW’u stake etme şansı sunmaktadır.

WOW Token Nedir?

WOW Tokeni, World of Wawes’in kripto para birimidir. Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş bir tokendir. Bağış işlemlerinde ve NFT alanında kullanılmaktadır.

WOW NFT Nedir?

WOW NFT popüler sanatçılardan, müzisyenlerden ve sporculardan benzersiz içerik sunmaya adanmış bir platformdur. Hayır işlerinde kullanılması planlanmaktadır. Ek olarak kullanıcılar, WOW tokenini kullanarak NFT ürünlerini alabilmektedir.

World of Waves’in (WOW) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre World of Waves (WOW) toplam arzı 2,000,000,000 WOW’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir.

WOW’un işlem gördüğü mevcut fiyat 0,00052024$’dır. Ancak Ağustos 2021’de 0,00330077$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.