Wilder World (WILD) Nedir?

Wilder World (WILD) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
641 kez okundu

Kripto para sektöründe adından en çok söz ettiren projelerden biri de Wilder World (WILD). Bu proje kullanıcılar arasında gün geçtikçe popülarite kazanıyor. “Wilder World (WILD) Nedir?” sorusuna cevap arayan veya daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyen kullanıcıların sayısı da oldukça fazla. WILD tokene dair çok fazla şey merak ediyorsanız rehberimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. Bitci.com olarak bu makalede Wilder World Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar.

Wilder World (WILD) Nedir?

Wilder World, kullanıcılarına sosyalleşme ve pay alma imkanı tanıyan bir oyun hizmetidir.  Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. WILD, diğer bazı kripto para birimlerinin aksine fiat para ile doğrudan satın alınamayan bir tokendir. Yani Wilder World (WILD) doğrudan Euro ya da Dolar gibi para birimleri ile satın alınamaz.

11 Mayıs 2021 tarihinde Polkastarter borsasında IDO’su yapılmıştır. Blok zinciri tabanlı bir oyun platformu haline gelmeyi amaçlamaktadır. Wilder World, bu doğrultuda kripto para yatırım olanaklarını da “tanımayan” bir blok zinciri projesidir.

Wilder World, üyelerinin büyük sanat ağı aracılığıyla favori NFT’lerini ortaya çıkarmasına, keşfetmesine, toplamasına ve paylaşmasına olanak sağlamaktadır. NFT pazarı ve sanatçılarla olan işbirliği ile Wilder World; dünyanın her yerinden dijital 3D sanatçıları, film, TV ve müzik yelpazesinden tasarım NFT’lerine kadar, gerçek dünya yetenekleriyle evrenini yaratmayı amaçlıyor.

Wilder World (WILD) Nasıl Alınır?

Wilder World (WILD) şu anda Bitci borsasında işlem görmemektedir. Ancak birçok güvenilir kripto para borsasında ise işleme açıktı. WILD almak isteyen yatırımcılar, bu borsalara buradan ulaşabilirler. Yatırımcılar istedikleri borsada hesap açık WILD tokenini alabilmektedir.

Wilder World’ün (WILD) Geleceği Nasıldır?

WILD tokeni genel olarak uzun vadeli plan yapan kişiler için cazip bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.Wilder World (WILD) yükselecek mi?” sorusu ise birçok kripto para borsası kullanıcılarının aklında yer işgal ediyor. Wilder World’ün (WILD) piyasalardaki işlem hacmi genişliyor. Yatırım uzmanlarının Wilder World’ün (WILD) geleceğine dair görüşleri olumlu yönde. Wilder World’ün (WILD) doğal bir yükselişe geçeceği uzmanların öngörülerinden bir tanesi.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.