Waves

Waves

Bitci.com
Bitci.com
3201 kez okundu

Waves, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü WAVES olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 100 milyon coin dolaşım arzına sahiptir ve bu coinlerin tamamı dolaşımdadır.

Dijital paralara yatırım yapan veya ilgi duyanlar büyük bir olasılıkla sanal para birimi Waves’i duymuştur. Bu sanal para birimi; projelerin kitlesel fonlanmasına olanak sağlayabilen ve herkesin kendi token’ini yaratabileceği bir Blockchain yani blok zinciri platformudur.

Özellikle projelere kendi içerisinde kullanabileceği token’leri yaratma imkanı sunuyor. Yaratılan token’lerle kullanıcılar projeleri için fon toplayabiliyor. 2016 yılı Haziran ayında piyasaya çıkan Waves’in öncelikli amacı bu token sisteminin geliştirilmesiydi. Ek olarak CEO’su ve kurucusu Sasha Ivanov isimli bir Rus’tur.

Waves Madenciliği

Kripto para dünyasındaki popülerliğini her geçen gün arttıran dijital para birimi Waves’in madenciliği yapılamamaktadır. Waves madenciliğinin yapılamamasının sebebi ise 100 milyon coin Waves’in tamamının piyasaya sürülmüş olmasındandır.

Waves Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

Bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (11.08.2019) 1.34 dolar seviyesinde işlem görürken; Waves’in fiyatı düne göre ise yaklaşık olarak yüzde 2.50 seviyesinde yukarıda hareket ediyor. 

2017 yılı Aralık ayında tarihi rekorunu kıran Waves, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (11.08.2019) 1.34 dolar seviyesinde bulunurken; Waves’in fiyatı düne göre ise yaklaşık olarak yüzde 2.50 seviyesinde değerlenmiş görünüyor.

1 Waves Kaç TL ve Kaç Dolar?

Kripto para birimine yatırım yapan ya da ilgi duyan kişiler büyük bir olasılıkla sanal para birimi Waves’i duymuştur. Waves’ın TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (11.08.2019) 7.45 TL seviyesinde hareket ediyor. Bu kripto paranın sahibi olmak artık çok kolay. 

Rekor seviyesini 12.44 dolara çıkarmıştır. Aynı zamanda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (11.08.2019) 1.34 dolar seviyesinde işlem görürken; Waves’in fiyatı düne göre ise yüzde 2.50 seviyesinde yükseldi. 

Waves Satın Al

Waves, sahibi olmak için kripto para borsalarına üye olmanız yeterlidir. Üyeliği yaptıktan hemen sonra hızlı bir şekilde istediğiniz satın alma işlemini yapabilirsiniz. Yalnız saygın ve güvenilir bir platformu seçmeniz faydanıza olacaktır. 

Waves Türkiye ve Borsası

Türkiye’de de kabul gören ve yatırım işlemi yapılan sanal para birimi Waves’i sanal para borsa platformlarından satın alabilirsiniz. Bu sanal para borsaları üzerinden alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.  

Kripto para birimi Waves’in sahibi olmak isteyenler, Alım ve satım işlemi yapılan dijital para borsa platformları üzerinden işlemlerini yapabilir.

Waves Analiz ve Grafik

Bu sanal para birimini satın almak isteyenler, çok sayıdaki web sitesinde bulunan teknik analizleri takip ederek herhangi bir yatırım kararı almadan önce fikir edinebilirler. Ayrıca ismi ön planda olan analistlerin analizlerini takip etmekten de akıllıca olacaktır.

2017 yılı Aralık ayında tüm zamanların rekorunu kıran bu sanal para ile ilgilenenler, Waves’in bütün geçmiş grafiklerine ve dip, zirve noktalarına bakarak daha kolay yatırım kararı konusunda yardım sağlayabilir.

Waves Nasıl Üretilir?

Dijital para dünyasındaki popülerliğini her geçen gün arttıran bu sanal para biriminin madenciliği yapılamamaktadır.

Waves Haber ve Forum

Haber akışları ve global piyasalarda yaşanan son gelişmelerin kripto para değerleri üzerinde etkili olduğunu her defasında görüyoruz. Yatırım yapmak isteyenlerin güncel haberleri takip etmeleri yararlarına olacaktır.

Sanal para birimleriyle ilgili her şeyin konuşulduğu ve sayısı gün geçtikçe artan forum sitelerinden, yatırımcılar sık sık fikir alış verisinde bulunuyor.

Waves Nasıl ve Nereden Alınır?

Waves kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında Waves, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.