Vulcan Forged (PYR) Nedir?

Vulcan Forged (PYR) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1886 kez okundu

Bir blockchain oyun stüdyosu ve NFT pazarı olan Vulcan Forged (PYR), kripto borsa kullanıcılarının en ilgi duyduğu konulardan biri. Vulcan Forged’in (PYR) nereden alınıp nasıl kullanıldığını, ne işe yaradığını siz de merak ediyor musunuz? Eğer cevabınız “evet” ise bu rehber size merak ettiklerinizden daha fazlasını sunacaktır.

Vulcan Forged (PYR) Nedir?

Vulcan Forged, 12’den fazla oyun ve binlerce kullanıcı ile bir blockchain ağına geçiş yapmış bir oyun stüdyosudur. VulcanVerse, kullanıcılarını canlı bir metaverse evreninde buluşturur. Bir DeFi platformu olan bu oyun oyna kazan türünün en iyi örneklerinden biridir. Bu oyun stüdyosunun yerel kripto para birimi PYR tokendir.

Vulcan Forged (PYR) Kullanıcılarına Ne Sunmaktadır?

  • Pazar yerinde veya oyun içindeki satın alımlarda sorunsuz ve düşük ücretli işlemler.
  • VulcanVerse arazisinde ve diğer varlıklarda stake yapmak.
  • Oyun varlık düzeylerini yükseltmek ve sürdürmek.
  • Oynayarak kazanılan ödülleri almak.
  • Oyun geliştiricilerine ve NFT dapp incubation programına erişim.

PYR Nasıl Satın Alınır? 

PYR Token satın almak için öncelikle listeleme yapan kripto para borsalarından birinde üyelik oluşturmalısınız.  Hesabınızı aktif hale getirdikten sonra para transferi yaparak bakiyenizi oluşturabilirsiniz.

Ardından borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak PYR tokeni seçip alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak belirtmek gerekir ki satın aldığınız PYR’leri borsada veya soğuk cüzdanda tutabilirsiniz.

Vulcan Forged cüzdanlarının beyaz etiketli olması sebebiyle bütün platform kullanıcılarının hesaplarında zaten bir BSC cüzdanı bulunur.  Bu da kullanıcıların işlemleri tamamlamak için artık BSC katmanında PYR’ı kullanabilecekleri anlamına gelir.

PYR, birçok önemli kripto para borsasında listelenmiştir. Bu sayede kullanıcılar, PYR’yi güvenilir kabul edilen birçok kripto para borsasında satın alabilmektedir.

Vulcan Forged’in (PYR) Geleceği Nasıldır?

PYR token, oyun ekosisteminde yerini aldıktan sonra 26 kasım 2021 tarihinde Binance borsalarında listelendi. Vulcan Forged (PYR) bu dünyaya girdiği gibi tüm ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Bu ilgi gelecek dönemlerde de devam edecek gibi görünmektedir.

Merkezi olmayan oyun sektörü büyük bir gelecek vaat ettiği için PYR token de şimdiden uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için ideal bir kripto para birimi olarak kabul görmektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.