Verasity (VRA) Nedir?

Verasity (VRA) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1116 kez okundu

Verasity e-spor, video oyunları ve reklam sektörlerinde hızla büyüyen bir kripto para birimi şirketidir. E-spor, Adtech ve dijital haklar yönetiminde yeni bir deneyim yaratmak istemektedirler. Bitci.com olarak bu makalede Verasity (VRA) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

Verasity’nin (VRA) Amacı Nedir?

Verasity katılımı önemli ölçüde artırmak ve herhangi bir video platformunda video yayıncıları için reklam gelirleri yaratmayı hedeflemektedir.

Reklam sahtekarlığını ortadan kaldırmaya yardımcı olan tescilli teknolojisi için kısa süre önce bir patent almıştır. Platform, YouTube ve Twitch gibi çok kullanılan popüler video platformlarında içerik üretenlerin reklam kazançları artırmak istemektedir.

Ek olarak Verasity, Esports Fight Club isimli platformun sahibidir. Platform sayesinde Verasity’nin saibi olduğu ürünler tek bir e-spor platformunda birleştirilmiş olmaktadır. Oyuncular bu platformda düzenlenen üst düzey turnuvalara katılabilmektedir. Platform Riot, Tencent ve Steam’la uyumludur. Ayrıca video oyun yayıncılarının e-spor etkinliklerini tanıtmalarına izin vermektedir.

Verasity’nin (VRA) Ürünleri Nelerdir?

VeraEsports: Platform PUBG Mobile, VALORANT, CS:GO ve Athena Gaming gibi e-spor dünyasının büyük markalarıyla çalışmaktadır. VeraEsports’la gerçek dünyada kullanılabilen dijital ödüller kazanıp kullanabilmektedir.

VeraWallet: E-spor ve NFT’yi seven kullanıcılar için ultra güvenli hepsi bir ara dijital para cüzdanıdır. VeraWallet ile VRA satın alabilir, kazanılan VRA’yı kullanabilir ya da diğer cüzdanlara/borsalara VRA gönderebilirsiniz. Ek olarak VeraWallet kullanıldığında stake ödüllerinde %25,55 APY kazanılmaktadır.

VeraViews: AdTech’in 160 milyar dolarlık dolandırıcılık sorunu var. VeraViews, blok zincirin şeffaflığı ve hesap verebilirliğini VRA’nın patentli Proof of View teknolojisiyle birleştiren uçtan bir reklam yığını çözümüdür.

Verasity (VRA) Tokeni Nedir?

Verasity’nin kripto para birimi ERC-777 tipli VRA’dır. Şu anda 300,000’den fazla VeraWallet kullanıcısı tarafından tutulmaktadır. Küresel olarak e-spor, çeşitli oyunlar, NFT ve video ekonomisinde değer alışverişi için oluşturulmuş bir kripto para birimidir.

Kullanıcılar oyunlara erişmek için VRA ödemeleri gerekmektedir. GameStore kredilerinde VeraWallet ve VRA tokeni kullanılmaktadır. Ayrıca VRA izleyicilerin ödüllendirilmesinde kullanılan bir ödül tokenidir. İzleyici bir reklamı görüntülediğinde VRA tokeni elde etmektedir.

Verasity’nin (VRA) Arzı ve Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Verasity’nin toplam arzı 19,310,636,532 VRA’dır. Dolaşımdaki arzı ise 4,470,185,346 VRA’dır. Projenin mevcut fiyatı 0,02019886 VRA’dır. Ancak Kasım 2021’de 0,086298$’a ulaşmış ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır. Verasity’nin piyasa değeri 90,389,659$’dır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.