VeChain

VeChain

Bitci.com
Bitci.com
1287 kez okundu

VeChain basitçe tanımlamak gerekirse, küresel düzeydeki firmalara yönelik hizmet vermek için tasarlanmış yenilikçi teknoloji blockchain platformudur. Sembolü VET olarak tanımlanmıştır. Bu platformun hedefi, Blockchain teknolojisini gerçek hayata uygulayarak sağlıklı bir ekonomi ekosistemi meydana getirmektir.

Geleceğin önde gelen teknolojileri arasında olan ‘nesnelerin interneti’ teknolojisinin uygulanması sürecinde de aktif bir rol oynamayı amaçlayan VET platformu, günlük hayatımızda kullanılabilecek uygulamalar üzerinde çalışıyor.

Yenilikçi teknoloji Blockchain‘in açık kaynak kodlu ve merkezi olmayan mimarisinden yararlanan VET, hiçbir merkezi otorite olmadan çalışan ve bir ürünle ilgili bütün bilgilerin yetkili kişilerce erişimini sağlayan, güvenilir, ölçeklenebilir bir iş ortamına dönüşümü sağlıyor.

VET, bir ürünün tüm ayrıntılarını ve tedarik zinciri yönetimi gibi bağlantılı iş operasyonlarını sağlarken, işletmelere ve müşterilere daha şeffaf olma olanağı sağlıyor.

VeChain Madenciliği

VeChain Madenciliği; teknolojik faaliyetlerin yenilenmesini, stratejik planların zamanında ayarlanmasını ve kullanıcıların sürekli artmasını tecrübe etmiştir. Çeşitli endüstrilerdeki Blockchain uygulamalarında çokça ticari tecrübe toplamıştır. VET, işletmeleri ve ticari faaliyetleri bulunan şirketleri sadece VET zincirin teşvik etme platformu üzerinde çalışarak, böylelikle hızlı genişleme ve uzatma tabi tutulmuştur.

VeChain Fiyat ve Şuan Ne Kadar?

2018 yılı Ocak ayında 9.55 dolar seviyesini görerek tüm zamanların rekorunu kıran VeChain, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (05.08.2019) 0.0053 dolar seviyesinde işlem görüyor. 

VeChain 2016’dan bu güne Blockchain teknolojisini kullanarak nesnelerin internetinde devrim yaratmaya çalışırken; VeChain bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.0053 dolar seviyesinde bulunuyor. VET’in düne göre değişim oranı ise yüzde 2 seviyesine yakın bir düzeyde değer kaybetmiş durumda…

1 VeChain Kaç TL ve Kaç Dolar?

Küresel düzeydeki firmalara yönelik hizmet vermek için tasarlanmış yenilikçi teknoloji Blockchain platformu olan VeChain’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (05.08.2019) 0.0295 TL seviyesinde hareket ediyor. VeChain sahibi olmak artık çok kolay.

Neredeyse her kripto para birimi gibi sert fiyat hareketleri yaşayan VeChain, bu yazıyı hazırladığımız sırada (05.08.2019) 0.0053 dolar seviyesinde bulunurken; düne göre ise değişim oranı yüzde 2 değer kaybetmiş durumda.

VeChain Satın Al

VeChain’i sanal para borsalarından alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Tabii işlem yapacağınız dijital para borsa platformunu seçerken güvenilir ve saygın olanlardan birini seçmeniz faydanıza olacaktır. 

VeChain Türkiye ve Borsası

Sanal para yatırımcıları bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sanal para birimlerine yatırım yapabiliyor. Kripto para birimlerine yatırım yapmak için, kripto para birimleri üzerinden hesap açmaları yeterli olacaktır. 

Sanal para birimlerinin alım ve satım işlemlerini yapabilmeniz için kripto para borsa platformlarını kullanmanız gerekiyor. Bu platformlardan hesap açarak işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. 

VeChain Grafik ve Analiz

Kripto para yatırımcılarının ve yatırımcı adaylarının herhangi bir yatırım kararı almadan önce ilgili yatırım enstrümanın geçmiş verilerini içeren grafiklerini incelemeleri yatırım kararı almaları açısından yol gösterici olacaktır. Bunun yanında yatırımcılar bu geçmiş veri grafiklerden dip ve zirve noktalarını da inceleyebilirler.

VeChain 2016’dan bu güne Blockchain teknolojisini kullanarak nesnelerin internetinde devrim yaratmaya çalışırken; herhangi bir yatırım kararı almadan önce VET ile ilgili yayınlanmış analizleri incelemeniz yararlı olacaktır. Özellikle bu bahsettiğimiz analiz konularında ismi öne çıkmış analistleri düzenli olarak takip etmeniz yatırımda doğru zamanlama yapmanız konusunda yol gösterici olacaktır.

VeChain Nasıl Üretilir?

Kripto para birimi VeChain madenciliği; teknolojik faaliyetlerin yenilenmesini, stratejik planların zamanında ayarlanmasını ve yatırımcı sayısının sürekli artmasını tecrübe etmiştir.

VeChain Forum ve Haber

Sanal para birimi yatırımcılarının forum sitelerini takip etmeleri ve buradaki fikir alış verişlerine göre karar almaları zaman zaman olasıdır. Kullanıcılar bahsettiğimiz forum sitelerinde fikir alışverişinde bulunarak yatırımlarına yön verebiliyorlar.

Dijital para dünyasıyla ilgili çıkan haberlerin ve gelişmelerin, sanal para birimleri üzerinde etkisi olmadığını inkar etmemiz olanaksızdır. Bu sebeple sanal para dünyasıyla ilgili yaşanan gelişmeleri ve haberleri takip etmeniz mutlaka yararınıza olacaktır.

VeChain Nasıl ve Nereden Alınır?

VeChain kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında VeChain, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.