UFO Gaming (UFO) Nedir?

UFO Gaming (UFO) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1419 kez okundu

UFO Gaming son dönemin popüler dünyası Metaverse ile blockchain teknolojisini bir araya getiren projelerden biridir. Projenin Dark Metaverse isimli evreninde UFO isimli kripto para birimi kullanılacak. Özellikle uzaya ilgi duyan kullanıcılar, gezegenler arası teması konu alan projeyi ilgiyle karşılamışlardır.

UFO Gaming (UFO) Nedir ve Ne Yapacak?

UFO Gaming, Dark Metaverse isimli evrende çeşitli oyunlar yayınlayacak. Yayınlanan oyunlar evrende farklı gezegenleri temsil edecek. Platform ilk olarak “Super Galactic” isimli oyunu kullanıcıların beğenisine sundu. Oyunda kilit açmak ve ilerleyebilmek için kullanıcıların UFO Coin edinmesi ve kullanması gerekecek.

UFO Gaming’in her oyununun kendi yönetici gezegeni olacak. Kullanıcılar o gezegenin parçalarını satın alabilecek ve belirli görevleri tamamlayarak gelir elde şansına sahip olacak. Üstelik gelecekte bu toprak parçalarının sanal NFT mağazaları, koleksiyon galerileri ve silah mağazaları için değerlendirilmesi planlanmaktadır.

Ayrıca UFO Gaming, geleneksel oyuncu şirketlerle görüşmeyi ve onları blockchaine adapte edip blockchain özelliklerini keşfetmelerini sağlamak istiyor.

Öte yandan projede stake etmek de önemli bir yer tutmaktadır. UFO tokenlarını stake eden kullanıcılar, Dark Metaverse evrenine katılabileceklerdir. Dolayısıyla bu durumun UFO tokenın fiyatına olumlu etki etmesi beklenmektedir.

Kullanıcılar oyunu oynayıp gelir etme şansına sahip olacak ve oyun içerisinde alım-satım imkanına sahip olacak. Öte yandan arazi alıp satma ve NFT ticareti yapma şansına sahip olacaklar.

UFO Gaming’in (UFO) Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre UFO Gaming’in toplam arzı 25,757,575,757,575 UFO’dur. Ayrıca aynı verilere göre UFO’nun toplam arz miktarının tamamı dolaşımdır. Piyasa değeri 194,789,648$ olarak görülen proje, şu anda 0,00000792$ seviyesinden işlem görmektedir. 20 Temmuz 2021’den bugüne %2146 yükseliş görmüş UFO Gaming, 25 Kasım 2021’de 0,00005569$’a ulaşarak zirve fiyatını görmüştür.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.