Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1565 kez okundu

Trust Wallet Token, Trust Wallet kullanıcılarına avantaj ve teşvik sağlayan BEP-20 tabanlı hizmet tokenidir. Trust Wallet, 2017 yılında Viktor Radchenko tarafından kurulmuştur. Ekibin amacı kripto para birimlerini daha erişilebilir hale getirmektir. Bitci.com olarak bu makalede TWT Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak TWT’nin özelliklerine ve mevcut fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Trust Wallet Token (TWT) Nedir?

Trust Wallet; birden fazla blok zincir ağı üzerindeki tokenleri destekleyen bir mobil kripto para cüzdanıdır. Platformun aktardığı bilgiye göre halihazırda 25 milyondan fazla kişi Trust Wallet’ı kullanmaktadır. Diğer yandan Trust Wallet Token ise platformun kullanıcılarına çeşitli avantajlar ve teşvikler sunan bir tokendir. Bir BEP-20 tokenidir.

Diğer birçok tokenin aksine TWT; kendi ekosistemi dışında gerçek bir değere sahip değildir. Ancak Trust Wallet evrenin tokeni elinde tutanlar, kripto para satın alırken indirimlerden yararlanmaktadır.

TVT Tokeni Nedir?

TVT tokeni, Trust Wallet için bir hizmet tokenidir. Uygulama kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Kullanıcılar, TVT’yi BEP-20 tabanlı bir varlık olduğu için Binance Smart Chain varlıklarını destekleyen herhangi bir cüzdana aktarabilmektedir. Ek olarak token sayesinde kullanıcılar, Trust Wallet’ın geliştirilmesi için yapılan oylamalara katılım gösterebilmektedir.

Trust Wallet Token’in Özellikleri Nelerdir?

Trust Wallet’ın özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Beş dakika içinde Bitcoin sahibi olabilmek.
  • Kripto varlıkları tuttukça daha fazla kazanmak.
  • Kişisel verilerin hiçbir şekilde depolanmaması.
  • Cüzdan sayesinde grafik ve fiyat takibi yapabilmek.
  • Kripto varlıklarınızı dolandırıcılardan ve hackerlerdan korumak.

Ek olarak Trust Wallet, kullanıcıların NFT’lerini tek bir yerde toplayıp saklamasına da imkan sağlamaktadır.

Trust Wallet Token’in (TWT) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Trust Wallet Token’in (TWT) toplam arz miktarı 1,000,000,000 TWT’tir. Diğer yandan dolaşımdaki arz miktarı ise 346,951,186 TWT’tir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 4,927,638$ olan Trust Wallet Token’in piyasa değeri 262,732,630 TWT’tir.

TWT tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,755953$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Eylül 2021’de 1,64$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.