TROY (TROY) Nedir?

TROY (TROY) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
906 kez okundu

TROY, halka açık blok zincirlerinde hızlı ve güvenli ticaret ile yerleşim için bir altyapı protokolüdür. Spot ve marjin ticareti, borç verme, stake etme gibi hizmetler sunmaktadır. İlk yıllarında Ethereum ağı üzerinden dağıtılan token, sonrasında ise Binance Smart Chain ağını kullanmıştır.

Platform yakın sayılabilecek bir zamanda TROY 2.0’a geçiş yapmıştır. Bununla birlikte proje kapsayıcılık, karlılık, güvenlik ve hizmet dürtüsüne güçlü bağlılığıyla hareket eden akıllı bir hibrit varlık yönetimi platformu haline gelmektedir. Üstelik TROY, 2.0 toplu ticaret merkezi platformu, veri izleme ve zincir üzerinde ticaret, kullanıcılarına eksiksiz bir ticaret hizmetleri yelpazesi sunmaktadır.

Platformun işbirliği yaptığı markalar arasında Consensus Lab, AlphaCoin Fund, Signum Capital ve NGC bulunmaktadır.

TROY’un (TROY) Özellikleri Nelerdir?

Likidite Toplayıcı: Büyük DEX’lerden, merkezi borsalardan ve diğer kaynaklardan gelen likiditeyi tek havuzda toplayacaktır.

Veri Analizi: Blok zinciri verileri ve piyasa verileri dahil olmak üzere karmaşık bir veri matrisi çerçevesiyle kullanıcıların karar vermesini güçlendirir.

Esnek Kazanç: Kullanıcılar herhangi bir zamanda onları içeri ve dışarı taşıma haklarını korurken tokenler üzerinde iade talep edebilirler.

Nicelik Stratejileri: Yatırımcılar için trend izleme stratejileri ve arbitraj stratejileri de dahil olmak üzere bir dizi ticaret stratejisi başlatacaktır.

TROY (TROY) Tokeni Ne İşe Yaramaktadır?

Platformun kripto para birimi TROY’dur. Yerel bir yardımcı olarak işlev görmektedir. Arz ve talebin dengelenmesiyle dinamik olarak yakılacaktır. Ek olarak ekosistemin sürdürülmesine katkıda bulunanlar bu tokenla ödüllendirilecektir.

TROY’un (TROY) Arzı ve Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre TROY’un toplam arzı 10,000,000,000 TROY’dur. Dolaşımdaki arz miktarı ise 1,900,000,000 TROY’dur. Projenin mevcut fiyatı 0,00614560$’dır. Ancak yaklaşık bir yıl önce (Nisan 2021) 0,03652384$’a ulaşmış ve rekor kırmıştır. Platformun piyasa değeri 11,685,999$’dır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.