TronPad (TRONPAD) Nedir?

TronPad (TRONPAD) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
390 kez okundu

TronPad (TRONPAD), Tron Network’ün tamamen desteklemiş olduğu IDO platformudur. Hatta Tron Network’ün desteklediği tek IDO platformu olarak da tanımlanmaktadır. Bitci.com olarak bu makalede TronPad Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

TronPad (TRONPAD) Nedir?

En hızlı büyüyen blok zincirlerinden biri olan Tron’un üzerine kurulmuş tek IDO platformudur. Toktenleri dağıtmak, likiditeyi artırmak ve kripto para projelerini kolaylaştırma vaadiyle IDO rekabetine dahil olmuştur.

TronPad (TRONPAD), tüm projeler için adil ve merkezi olmayan lansmanları güçlendirecek şekilde çalışmaktadır. Platform bu doğrultuda kendisini güçlü kılacak basit, işlevsel ve güvenli tasarımıyla öne çıkmaktadır. Birçok “launchpad” aksine TronPad (TRONPAD), manipülasyonları ve botların gücünü ortadan kaldırarak tüm token sahiplerine fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

Platform, sistemini tamamıyla adil ve merkeziyetsiz hale getirerek mevcut sorunlara çözüm arayışına giriyor ve iki kademeli bir sistemle çalışıyor. İlk kademe; daha düşük seviyeler için katılım ve daha yüksek seviyeler için garantili tahsis sağlayan halka açık bir lottery’den (piyango) oluşuyor. Ayrıca halka açık lottery için tokenlerin hold edilmesine de gerek duyulmuyor. Diğer yandan ikinci aşamada ise önce katılım gösteren yatırımcılar şanslı oluyor. Her bir projenin IDO teklifinin %5’i halka açık whitelist’lere gidiyor. Bu tahsis, çeşitli görevleri tamamlayan herkese açık olurken token hold edilmesini de gerektirmiyor.

TronPad (TRONPAD) Neden ve Nasıl Kuruldu?

BSCPAD’in başarısının ardından BSCPAD ekibi, tüm token sahiplerini kapsayacak bir arayışa giriştir. Adil bir teşvik ve ödüllendirme sistemiyle birlikte yeni bir IDO çözümü sunmak isteyen ekip, bu doğrultuda Tron ile ortaklık kurdu.

TronPad’in (TRONPAD) rakiplerine göre ayırt edici özelliği “token tutma” zorunluluğu olmamasıdır. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz gibi platformun sahip olduğu düşük ve yüksek seviyeler için garanti tahsisli iki aşamalı sistemi de projeyi öne çıkartmaktadır.

TronPad’in (TRONPAD) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre TronPad’in (TRONPAD) maksimum ve toplam arzı 765,212,999 TRONPAD’dir. Aynı zamanda verilere göre projenin dolaşımdaki arz miktarı da 765,212,999 TRONPAD olarak görülmektedir. Bununla birlikte TronPad’in son 24 saatlik ticaret hacmi 10,460$ iken piyasa değeri 3,989,240$’dır.

TRONPAD tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,00521526$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Haziran 2021’de 0,311$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.