Tokenomy (TEN) Nedir?

Tokenomy (TEN) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
336 kez okundu

Tokenomy (TEN), token satın almanın yanı sıra platformların kriptografik tokenlerini yayınlama konusunda kendilerini durak olarak gören bir platformdur. Bitci.com.tr olarak bu makalede Tokenomy (TEN) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca TEN fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Tokenomy (TEN) Nedir?

Tokenomy küçük girişimcilerden, yatırımcılardan, perakendecilerden büyük kurumsal işletmelere ve geliştiricilere kadar herkese yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte borsasında listelenen yüzlerce tokenle küresel bir token platformu (“Tokenomy Platformu”) olmaktır. Platformda, bireylerin ve işletmelerin ihtiyaç duydukları fonları, güvenilir yatırımcılardan toplayabilmesi ve sadakat puanları gibi çeşitli ürünleri tokenize edebilecekleri bir platform sağlanması amaçlanmaktadır. İnsanlar, sadece söz konusu işletmeden değil, aynı zamanda Tokenomy platformunda sadakat puanları listelenen diğer işletmelerden de ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler için sadakat puanlarını kolayca takas edebilirler. Tokenlerin yüzlerce yatırımcı ve hizmet sağlayıcı ile değiştirilebilir olması amaçlanmıştır.

Tüm teknik yönleri ele almak, güvenliği sağlamak, ücretsiz yayın, pazarlama ile Tokenomy borsasında ve diğer borsalarda tokenlerin listelenmesinde yardımcı olmak için 7/24 destek sağlanmaktadır. Tokenomy, Bitcoin.co.id ile işbirliği yaparak tokenleri ticaret platformlarında listelenmesine ve kullanıcıları ihtiyaç duydukları yatırımcılara ulaştırmaya yardımcı olmaktadır. Ticaretle ilgilenen kişiler, önemli kripto para birimleri ve yeni gelecek vaat eden tokenleri, Tokenomy platformundaki borsada alıp satabilirler.

TEN Token Nedir?

TEN token, Tokenomy Platformunun üzerine inşa edilen yeni bir yardımcı dijital varlık veya token biçimidir. Dünyanın her yerinde kullanılabilen iyi, adil ve güvenilir bir kitle fonlaması platformunu desteklemek için oluşturulmuştur.
TEN token ile küçük işletmeler, küresel ölçekte rekabet edip Tokenomy Platformunda kendi tokenlerini ihraç ederek işlerini yürütmek için para toplamaktadır. Herkes ilgi duyduğu projeleri desteklemek için yatırımcı olabilmektedir. Ayrıca büyük şirketlerin, yatırımcıların ve yeni başlayanların sadakat puanlarını Tokenomy Platformunda takas edebilmeleri de amaçlanmaktadır. TEN token, ödemeleri daha kolay, daha hızlı ve sorunsuz hale getirmek için tasarlanmıştır. Ayrıca bir ödeme yönteminin yanı sıra takas edilen varlıklar olması amaçlanmıştır.

Tokenomy (TEN) Toplam Arzı Nedir? TEN Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Tokenomy (TEN) toplam arz miktarı 200.000.000 TEN’dir. Dolaşımdaki arz miktarı 115.497.435 TEN olarak görülmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 2.866$ olan Tokenomy’nin (TEN) piyasa değeri ise 2.785.188$’dır.

TEN şu anda kripto para borsalarında 0,024$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Mart 2018’de 0,54$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.