TitanSwap (TITAN) Nedir?

TitanSwap (TITAN) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
541 kez okundu

TitanSwap, uyarlanabilir bağlama eğrisi ile farklı dijital varlık kategorileri için optimum likidite çözümleri sunan blok zincir tabanlı merkeziyetsiz finans merkezidir. Yalnızca kullanıcı merkezli olmayan bir değişim sağlamakla kalmayıp aynı zamanda akıllı sipariş yönlendirmesini destekleyen toplu bir likidite havuzudur. Bitci.com olarak bu makalede TitanSwap Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak TITAN’ın güçlü yönlerine ve fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

TitanSwap (TITAN) Nedir?

Yatırımcılarına zincirler arası geçiş ve işlem yapma imkanı sunan, likidite çözümleri olanağı tanıyan platformdur. AMM’ye (Otomatik Piyasa Yapıcı) dayalı emir mekanizmaları sayesinde proje; emirler gerçekleşme fiyatına ulaştığında otomatik olarak emri yürütmektedir. Ayrıca mekanizma sayesinde arbitrajcılar için özel araçlar sağlanmaktadır. Ek olarak ise TITAN akıllı zincirleri, birden fazla ana ağdan likidite havuzlarının otomatik olarak seçilmesine olanak tanımaktadır. Daha fazla işlem çifti için daha küçük kayma desteklenmektedir.

TitanSwap’ın (TITAN) Güçlü Yönleri ve Özellikleri Nelerdir?

  • TITAN Otomatik Sipariş

AMM’ye dayalı otomatik emir mekanizması, emirler yürütme fiyatına ulaştıklarına “otomatik olarak yürütülmesi” şekilde ayarlanabilmektedir. AMM fiyat oluşum mekanizmasını geliştirmek için arbitrajcılara otomatik araçlar sağlamaktadır.

  • TITAN Akıllı Rota

TITAN zincirler arası siparişlerin akıllı yönlendirmesi, birden fazla ana likidite havuzunun otomatik olarak seçilmesini sağlamaktadır. Daha fazla işlem çiftine ve daha küçük kaymalara olanak tanır.

  • Uyarlanabilir Yapıştırma Eğrisi

TITAN uyarlanabilir yapıştırma eğrisi, farklı varlık türleri içi daha fazla likidite ile daha iyi fiyat keşfini birleştirmektedir.

  • TITAN Adres Denetim

TITAN, Coingecko ile birlikte scam (dolandırıcı) koinlerden kaçınmak için bir takas çiftinde token sözleşmesinin adresini tanımlamaktadır.

  • Layer2 Desteği

ETH 2.0’dan önce Layer2 protokolünden yararlanmak, zincir üstü temizleme ve yerleşimin verimliliği önemli ölçüde arttırmaktadır. Diğer yandan ise gas tüketimini etkili bir şekilde azaltmaktadır.

  • TITAN DAO

TITAN, TITAN DAO’nun yönetim tokenidir. Teklif vererek ya da oy hakkına sahip olmak, TITAN’ın geleceğini belirlemede fayda sağlamaktadır.

TitanSwap’ın (TITAN) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre TitanSwap’ın (TITAN) toplam ve dolaşımdaki arz miktarı 10,000,000,000 TITAN’dır. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 959,420$ olan platformun piyasa değeri ise 163,713,886$’dır.

TITAN tokeni şu anda kripto para borsalarında 1,63$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Temmuz 2021’de 9,56$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.