THETA Network (THETA)

THETA Network (THETA)

Bitci.com
Bitci.com
2702 kez okundu

THETA Network, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü THETA olarak tanımlanmıştır. THETA, 1 milyar coin dolaşım arzına sahipken, maksimum coin arzı da 1 milyar coindir.

Yenilikçi teknoloji Blockchain yani blok zinciri ve sanal para birimleri çok sayıda farklı amaç için kullanılabilir. Birçok proje şu an video içerik hizmetlerini dağıtmaya odaklanmış durumdadır. THETA ağı tam da bunu yapmaya çalışmaktadır. Ayrıca kendi doğal THETA token’i son günlerde çok fazla dikkat çekmeye başlamıştır.

THETA Madenciliği

THETA protokolünde, önbellek düğümleri madencilik işi yapanların Blockchain yani blok zincirindeki rolünü üstleniyor. Kazanılan blok ödülü sabit değildir. Fakat bloğu kazan önbellek düğümünün itibar puanına bağlıdır. Çok daha fazla madencilik ödülü kazanmak için madencilik işi yapanlar sadece maden bloklarına hesaplama gücü harcamakla kalmayıp, bunun yanında itibarlarını artırmak için video akışlarını aşağı akış izleyicilere aktarıyor.

THETA Nasıl Alınır

THETA kripto para birimi borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

THETA Ne Kadar

THETA sanal para birimi de diğer kripto paralar gibi ortaya çıktığı ilk günden bu güne hareketli bir seyir izledi. THETA, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (17.08.2019) 0.11 dolar seviyesinde bulunurken; THETA’nın düne göre fiyatı ise ortalama yüzde 3.30 seviyesinde yükseldi.

THETA Fiyat

THETA Network, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (17.08.2019) 0.11 dolar seviyesinde işlem görürken; THETA’nın düne göre fiyatı ise ortalama yüzde 3.30 seviyesinde değer kazandı. 

1 THETA Kaç TL

Sanal para birimi THETA’nın TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (17.08.2019) 0.63 TL seviyesinde bulunuyor. THETA sahibi olmak artık çok kolay. 

THETA Kaç Dolar

THETA, 1 milyar coin dolaşım arzına sahipken, bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (17.08.2019) 0.11 dolar seviyesinde bulunuyor. THETA’nın düne göre fiyatı ise yüzde 3.30 seviyesinde değer kazandı. 

THETA Satın Al

THETA sanal parasına yatırım yapmak isteyenlerin, dijital para borsa platformlarını kullanarak işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yalnız alım ve satım işlemi yapacak kişiler bu kripto para borsa platformunu seçerken, saygın ve güvenilir olmasına dikkat etmeleri kritik önemdedir.

THETA Borsası

Kripto para birimi ekosistemi her geçen zamanda büyümeyi sürdürdükçe, aynı şekilde sanal para borsa platformlarının kullanıcıları da artacaktır. 

THETA Grafik

Sanal para birimi THETA’ya yatırım yapmayı düşünüyorsanız önce geçmiş fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarını analiz etmeniz ve değerlendirmeniz doğru yatırım kararı almanızı sağlayacaktır.

THETA Türkiye

Tüm dünyadaki sanal para borsasında olduğu gibi Türkiye’de yer alan sanal para borsalarında THETA işlemi yapılmaktadır. 

THETA Analiz

THETA dijital para birimi satın almak isteyen yatırımcılar, ilgilendikleri kripto para analizlerini değerlendirerek sonrasında yatırım kararı almaları daha doğru olacaktır. Dijial para piyasasında adı öne çıkmış analistlerin analizlerini incelemek ve anbean takip etmek yatırım kararı alma noktasında fikir verici olabilir.

THETA Nasıl Üretilir

Sanal para birimi THETA protokolünde, önbellek düğümleri madencilik işi yapanların Blockchain yani blok zincirindeki rolünü üstleniyor.

THETA Forum

Kripto para birimleriyle ilgili tartışmaların ve bilgi alış verişlerinin, tartışıldığı çok sayıda forum sitesi bulunurken, bu forum sitelerinde kişiler fikir alış verişi yaparak yatırım kararı esnasında fikir alabiliyor.

THETA Haber

THETA, kripto para birimi satın almak isteyen kişilerin, haberleri ve son gelişmeleri anbean takip etmeleri yatırımlarına yön vermek açısından faydalı olacaktır.

THETA Nereden Alınır

Kripto para borsalarında THETA, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.