Syscoin (SYS) Nedir?

Syscoin (SYS) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1873 kez okundu

Kripto para piyasasının ilk projelerinden olan SYSCoin tokeni piyasalardaki değerini koruyor. Bu açıdan güvenilir bir coin olan Syscoin yeni yatırımcıların da hedefinde oluyor. Siz de Syscoin’e yatırım yapmayı planlıyorsanız önce yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bitci.com olarak bu makalede SYS Nedir sorusuna yanıt veriyoruz. İyi okumalar dileriz.

Syscoin (SYS) Nedir?

Syscoin (SYS), Bitcoin-core uyumlu sağladığı güvenlik ile ön plana çıkan Syscoin Platformun yerel tokenidir. Syscoin’i 2014 yılında Sebastian Schepis; Blockchain Foundry kurucularıyla beraber kurmuştur. Proje 2019 yılından itibaren Syscoin Vakfı tarafından yönlendiriliyor.

Syscoin’in (SYS) İçeriği Nedir?

Syscoin’e daha yakından bakacak olursak bu tokenin bazı detayları göze çarpacaktır. O detaylardan bazıları:

  • Token, kullanıcılarına Z-DAG Protokolüyle merkeziyetsiz Syscoin ağında işlem yapmak ve ICO’lara katılma şansı sunmaktadır.
  • Çeşitli iş kullanım durumlarını desteklemek ve ticari düzeyde hizmetler oluşturmayı hedefler.
  • Bitcoin madenciliği için harcanan enerji kullanılarak çıkarılabilen, SHA-256 birleştirilmiş madencilik proof-of-work algoritmasını kullanır.
  • Ölçeklenebilir bir hizmet katmanı olarak masternode ağı kullanmaktadır.

Syscoin (SYS) Nereden ve Nasıl Alınır?

  • Öncelikle token’in listelendiği borsaların web sitelerine giriş yapmalısınız.
  • Hesabınıza para gönderdikten sonra borsalarında “Kripto Para Alış ve Satış” menüsünü kullanarak, SYScoin seçin. Sonrasında bakiyenize uygun veya dilediğiniz miktarda alım emri girin.
  • Ayrıca bakiyeniz tutarında satın aldığınız Syscoin’leri dilerseniz borsada açtığınız cüzdanda saklayabilirsiniz.

Syscoin’in (SYS) Geleceği Nasıldır?

Syscoin, sektörün öncü tokeni olarak birçok yeniliğe de kapı açmıştır. Syscoin dünyanın ilk merkezi olmayan pazarının da sahibidir. Bu sebeple bu parlak geçmiş geleceğe de ışık tutacak cinsten. Sonuç olarak patent bekleyen Z-DAG ve Satoshi Nakamoto’nun misyonunu yerine getirme yönünden beklentileri artırması, SYScoin fiyatının da yükselişe geçebileceği beklentilerini kuvvetlendiriyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.