SuperFarm (SUPER) Nedir?

SuperFarm (SUPER) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
376 kez okundu

NFT (Non Fungible Token) sektörünün büyümesiyle birlikte yeni platformlar ve inovatif gelişmelerin önü açılıyor. Onlardan birisi de SuperFarm (SUPER). Kripto para borsaya ilgi duyan çoğu kişinin radarına giren SuperFarm (SUPER) NFT dünyasına getirdiği yeniliklerle de farkını ortaya koyuyor. Peki nedir bu farklar? SuperFarm (SUPER) Nedir? Kullanıcılarına ne gibi avantajlar sunar? Bitci.com rehberini inceleyerek sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

SuperFarm (SUPER) Nedir?

SuperFarm (SUPER), NFT’leri kod gerekmeden özel kurallar ile üretme imkanını sunan merkeziyetsiz bir protokoldür. Protokolün kripto para birimi ise SuperFarm’dır (SUPER). Ayrıca SUPER’i NFT satışı üzerinden ödeme olarak da alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak platformun kendine ait SUPER token adında tokeni vardır. Bu token merkeziyetsiz olup çapraz zincir SuperFarm platformunu güçlendirmeye yarar.

SuperFarm’ın (SUPER) İçeriği Nedir?

SuperFarm platformu, 31 Mart 2021’de NFT Drops ve NFT Launchpad ile piyasaya çıkmıştır.

Kapsamlı bir NFT pazarı olan SuperFarm, kullanıcıların kendi NFT’lerini oluşturmalarına imkan verir. Kullanıcılar ayrıca NFT’ler için para toplarlar, ERC-20 token’ları oluştururlar ve NFT’leri video oyunu öğelerine bağlarlar. 

SuperFarm’ın (SUPER) Avantajları Nelerdir?

SuperFarm (SUPER), NFT sektörüne bir dolu ayrıcalık getirmiş bir platform. Dolayısıyla o avantajlar her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor. İşte o ayrıcalıklardan en öne çıkan özellikler:

  • Her şeyden önce bir dizi görsel araç sayesinde özelleştirilebilir kurallara ve ince ayarlı teşviklere sahip yeni bir çiftlik kurabilirsiniz. 
  • Merkeziyetsiz finansal işlemlerden staking’i tercih ederek stake kilitleyebilirsiniz. Nihayetinde vade sonunda yeni stake’ler kazanabilirsiniz. 
  • SUPER’i kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine transfer edebilir ve takasta kullanabilirsiniz. 
  • SuperFarm (SUPER) ayrıca kripto ekosistemleri ve oyun endüstrisi arasında bir bağlantı görevi görecek AAA oyunlarında kullanılmak üzere toplanabilir jetonları destekler.

SuperFarm’ın (SUPER) Geleceği Nasıldır?

Analistler genel olarak SuperFarm’ın (SUPER) gelecek dönemler için değerlenebileceğini ifade ediyor. Platformun geçmiş fiyat verileri göz önüne alındığında SuperFarm fiyatının 2023 içinde minimum $1.69 seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. Diğer yandan platformun, kısa süre içerisinde yüksek kazanç elde etmek isteyen yatırımcılara hitap etmediği de biliniyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.