Stellar (XLM)

Stellar (XLM)

Bitci.com
Bitci.com
1261 kez okundu

Stellar (XLM)

Kripto para birimi Stellar, 2014’de Ripple’den bir fork olarak yaratıldı. Stellar, Ripple’in kurucularından Jed McCaleb tarafından kuruldu.

Stellar, kripto para dünyasına girdiği zaman Stellar şirketine ait bir coin’di ve adı Stellar’dı. Daha sonra yatırımcıların aklı karışmasın diye 2015 yılında şirket, Stellar’ın devamına Lumens kelimesini getirerek ‘Stellar Lumens’ olarak hayatına devam etti. Stellar Lumens’in kısaltılması ise XLM olarak belirlendi.

Stellar Lumens’in amacı, sanal para birimleri arasında devamlı bir değişim ve bütün yatırımcıların ufak işlem ücretleri ile ödeme platformlarına bağlanmasıdır.

Stellar Lumens, hiçbir kazanç hedefi olmayan Stellar Geliştirme Vakfı tarafınca finanse edilmektedir.

Stellar Madenciliği

Stellar madenciliği yapılmamaktadır.

Stellar Nasıl Alınır

En popüler kripto para birimi olan Stellar Lumens’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. Stellar Lumens alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi’ bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında XLM‘ye tıklayın.

7-    XLM alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Stellar Lumens ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Stellar Ne Kadar

Bir kripto para veya dijital varlık biçimi olan Stellar ne kadar sorgusuyla baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız sırada (28.07.2019) 0.08 dolardan işlem görüyor. Stellar’ın fiyatı aynı zamanda düne göre yüzde 2.82 değer kaybetmiş durumda…

Stellar Fiyat

19.6 milyar coin dolaşım arzına ve maksimum 104 milyar coin arzına sahip olan Stellar fiyatı bugün itibari ile (28.07.2019) 0.08 dolar seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com’a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden BTC seçerek belirlediğimiz sayıda BTX satın alımı yapabilirsiniz.

1 Stellar Kaç TL

2014’de Ripple’den bir fork olarak yaratılan 1 Stellar Kaç TL olarak baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız sırada (28.07.2019) 0.48 TL seviyesinde bulunuyor.

Stellar sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com‘a hiçibir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden XRP seçerek istedeğimiz sayıda XRP alımı yapabilirsiniz.

Stellar Kaç Dolar

2018 yılının Ocak ayında 1 Stellar 0.50 doların üzerine çıkarak bugüne kadarki en yüksek seviyeyi görürken, Stellar Kaç Dolar şeklinde baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız sırada (28.07.2019) 0.08 dolarda hareket ediyor.

ww.bitci.com‘a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden xrp seçip belirlediğiniz miktarda Stellar alımı yapabilirsiniz.

Stellar (XLM) Satın Al

2014 yılında Ripple’den bir fork olarak yaratılan Stellar satın alımını kripto para borsaları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Stellar sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

Stellar Borsası

Günümüzde tüm dünyada milyonlarca kişi kripto para borsaları üzerinden işlem yaparken, Stellar’da birçok kirpto para borsası üzerinden alımı yapılabilmektedir.

Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com‘a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

Stellar Grafik

Bugün en çok işlem gören ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan Stellar’a yatırım yapmadan önce doğru zamanı bulmak için geçmiş grafiklerini incelemek faydanıza olacaktır. Stellar’in grafiğini inceleyerek hem geçmiş fiyat hareketleri hem de dip ve zirve noktaları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Stellar Türkiye

Sayısı bugün 2 bini aşan kripto para birimleri arasında öne çıkan Stellar, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de işlem görmektedir. Kripto para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Stellar’ı Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com’dan satın alabilirsiniz.

Stellar Analiz

Kripto para birimi Stellar’a yatırım yaparken ve/veya yapmadan önce özellikle bu konuda isim yapmış kripto para uzmanlarının analizlerini düzenli olarak takip etmek yatırım kararı almanıza yardım edecektir.

Stellar Forum

Sanal para birimi olan Stellar ile ilgili de forum sitelerinde oluşturulmuş çok sayıda başlık bulunmaktadır. Yatırımcılar bu başlıklar altında fikir alışverişinde bulunarak, yatırım kararı almadan önce hatta yatırım yaptıktan sonra ne yapmaları gerektiği konusunda fikir sahibi olabiliyorlar.

Stellar (XLM)Haber

Haber akışlarının ve piyasalarda yaşanan son gelişmelerin yatırım enstrümanları üzerinde oldukça fazla etkisinin olduğu bir gerçek. Bu sebeple yatırımcıların haber akışlarını ve yaşanan son gelişmeleri takip etmeleri gerekmektedir. Aynı şekilde Stellar yatırımcılarınında Stellar haberlerini…

Stellar Nereden Alınır

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Stellar ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.