Steem

Steem

Bitci.com
Bitci.com
1288 kez okundu

Steem, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü STEEM olarak tanımlandı. Steem, şu an piyasalarda 322 milyon coin dolaşım arzına sahiptir. Steem’in, kripto para piyasasında bulunan yaklaşık olarak 2 bin 500 adet sanal para arasındaki sıralaması 80’dir.

Sanal para birimi Steem, yenilikçi teknoloji Blockchain platformu olarak tanınırken; Steemit‘e dayandırılmış bir coin’dir. Steemit platformunun hedefini ise, canlı, aktif ve sürekli büyüyen bir ekonomi meydana getirerek mevcut sosyal medya anlayışını yeniden şekillendirmek olarak tanımlayabiliriz.

Steem Madenciliği

Sanal para birimi Steem madenciliği, bazı sanal para birimlerinde olduğu gibi yapılmamaktadır. Steem’den, blok üreticilerine her bloktan çıkan ödül tokenler pay olarak dağıtılmaktadır. Yeni blokların oluşmasıyla yeni Steem sanal para birimi yayınlanır.

Steem Nasıl Alınır

Steem’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Steem Ne Kadar

Birçok kripto para birimi gibi 2017 Aralık ayında tüm zamanların rekorunu kıran Steem, bu yazının hazırlandığı zamanda (21.08.2019) 0.16 dolar seviyesinde hareket ediyor.Steem’in düne göre fiyatı ise yüzde 8.60 oranında değer kaybetti.

Steem Fiyat

Steem, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; bu yazının hazırlandığı dakikalarda (21.08.2019) 0.16 dolar seviyesinde işlem görüyor. Steem’in düne göre fiyatı ise ortalama yüzde 8.60 oranında düştü. 

1 Steem Kaç TL

Kripto para piyasasında bulunan yaklaşık olarak 2 bin 500 adet sanal para arasındaki sıralaması 80 olan Streem’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazının hazırlandığı sıralarda (21.08.2019) 0.94 TL seviyesinde bulunuyor.

Steem Kaç Dolar

Steem, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; bu yazının hazırlandığı sıralarda(21.08.2019) 0.16 dolar seviyesinde bulunuyor. Steem’in düne göre değeri ise ortalaam yüzde 8.60 oranında değer geriledi. .

Steem Satın Al

Steem, satın almak için, sanal para borsa platformlarını kullanabilirsiniz. Bu sanal para borsa platformları üzerinden bir hesap oluşturarak hemen alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Steem Borsası

2009 yılında Bitcoin ile ortaya çıkan kripto paralara olan ilgi artıkça, sanal para borsalarının da sayısı artmıştır. Yatırım yapmayı planlayan kişilerin, işlem yapmak istedikleri borsa platformunu seçerken özenli davranmalıdır. 

Steem Grafik

Kripto para birimlerine yatırım yapan kişilerin, bir yatırım kararı vermeden önce ilgili dijital para biriminin geçmiş datalarını gösteren grafikleri incelemeleri daha doğru bir yatırım kararı almalarına fayda sağlayacaktır. Kişiler böylelikle hem değer hareketlerini hem de dip, zirve noktalarıyla ilgili fikir edinerek; daha sonra yatırım kararı alması kolaylaşır.

Steem Türkiye

Dünya piyasalarında olduğu gibi Türkiye’de de birçok kişinin ilgisini çeken sanal para birimi Steem’ı ve diğer dijital para birimlerini satın almak için dijital para borsa platformları faaliyet göstermektedir. 

Steem Analiz

Steem’a sahip olmak için yatırımcıların, herhangi bir yatırım kararı almadan önce dijital para birimiyle ilgili yayınlanan çok sayıdaki analizi incelemeleri; isim yapmış analistlerin analizlerini takip etmeleri yatırım kararı alırken yardımcı olacaktır.

Steem Nasıl Üretilir

Dijital para birimi Steem madenciliği, bazı sanal para birimlerinde olduğu gibi yapılmamaktadır.

Steem Forum

Dijital paraların sık sık konuşulduğu birçok sayıda forum sitesi bulunurken, bu web sitelerinde yatırımcılar fikir alış verisinde bulunarak yatırımlarını nasıl yapacağına karar verebilir.

Steem Haber

Küresel piyasalardaki haber akışları ve global piyasalarda yaşanan son gelişmelerin dijital para birimleri değeri üzerinde etkili olduğuna çokça şahit olduk. Steem’a yatırım yapmak isteyenlerin Steem haberlerini anbean takip etmeleri bu anlamda faydalı olacaktır.

Steem Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Steem, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.