Status

Status

Bitci.com
Bitci.com
1549 kez okundu

StatusEthereum platformunda verilen bir kripto para olup; sembolü olarak SNT tanımlanmıştır. Status’un şu an sanal para piyasasında dolaşımda olan 3.54 milyar coin’i bulunurken; Status maksimum 6.8 milyar coin arza sahiptir.

Status, şu an kripto piyasasında işlem gören 2 bin 467 kripto para arasında 76’ıncı sıradadır.

Status, ilk sanal para birimi Bitcoin’le beraber adını çok duyduğumuz Ethereum ağı üzerinde oluşturulmuş bir sistemdir. Status’un mobil bir işlemciye sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Status , iOS ve Android işletim sistemleri için uygundur. Bu uygulamalar ek olarak kullanıcılara mobil bir mesajlaşma sistemi de sunmaktadır.

Status Madenciliği

Kripto para birimi madenciliği, sanal para üretme işidir. Sanal para madenciliği en sade anlatımıyla, bir kripto para biriminin madencilik için kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında bulunan kodlarla üretilmesidir. Sanal para madenciliği yapmayı planladığınız bilgisayarınıza yükleyeceğiniz madencilik programları sayesinde madencilik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Status Nasıl Alınır

Status’u kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Status Ne Kadar

Hemen her sanal para birimi gibi 2017 yılının Aralık ayında tarihi rekorunu kıran Status, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (24.08.2019) 0.01 dolar seviyesinde bulunuyor. Status’un dünkü fiyatına göre karşılaştırmasına baktığımızda ise yüzde 1’in üzerinde yükseldiğini görüyoruz.

Status Fiyat

Status, Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (24.08.2019) 0.01 dolar seviyesinde hareket ediyor. Status dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 1’in üzerinde değer kazandı. 

1 Status Kaç TL

Status, şu an kripto piyasasında işlem gören 2 bin 467 kripto para arasında 76’ıncı sırada olurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (24.08.2019) 0.01 dolar seviyesinde bulunuyor. Status dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 1’in üzerinde yükseldi. 

Status Kaç Dolar

Status’un şu an sanal para piyasasında dolaşımda olan 3.54 milyar coin’i bulunurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (24.08.2019) 0.01 dolar seviyesinde hareket ediyor. Status dünkü fiyatına göre, ortalama yüzde 1’in seviyesinde yukarıda bulunuyor.

Status Satın Al

Status, sanal para birimi sahibi olmak için işlem yapabileceğiniz kripto para birimi borsa platformlarını kullanmalısınız. Bu kripto borsa birimi platformları üzerinden yeni hesap açarak istediğiniz sanal para biriminden dilediğiniz kadar sanal para alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Status Borsası

Sanal para birimlerine yatırımcı ilgisi arttıkça, dijital para birimi borsa platformlarının da sayıları gün geçtikçe artmıştır. Tabii yatırımcılar, işlem yapmak istedikleri sanal para borsa platformlarını seçerken çok dikkatli seçmeli… 

Status Grafik

Sanal para piyasalarına yatırım yapan yatırımcılar, yatırım yapmadan önce ilgili sanal para biriminin geçmiş verilerini içeren grafikleri değerlendirerek yatırımlarına karar verebilir. Kullanıcılar, yatırım yapmak istedikleri kripto paranın fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarını inceleyip değerlendirdikten sonra yatırım kararı almaları kolaylaşır.

Status Türkiye

Tüm piyasalarda olduğu gibi ülkemizde de yatırımcıların dijital para birimi Status’u ve diğer dijital para birimlerini satın alabileceği sanal borsa platformları bulunmaktadır. 

Status Analiz

Status sanal para birimiyle ilgili yatırım kararı almadan önce, sanal paralarla ilgili yayınlanan analizleri ve değerlendirmeleri ayrıca adı öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmek yatırımlarınıza yön vermede yol gösterici olacaktır.

 Status Nasıl Üretilir

Kripto para birimi madencilik işi en sade tanımıyla, kripto paranın madencilik için kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında bulunan kodlarla üretilmesidir.

Status Forum

Forum sitelerinde kripto para birimleriyle ilgili açılan çok sayıda başlık bulunurken, bu forum sitelerinde yatırımcılar bilgi alış verisinde bulunarak yatırımlarına yön verebiliyor.

Status Haber

Kripto para birimleriyle ilgili çıkan haberler ve finansal piyasalarda yaşanan son gelişmeler dijital para birimi fiyat hareketleri üzerinde oldukça etkiliyken; Status’a yatırım yapmak isteyenlerin Status ile ilgili haberleri anbean takip etmeleri yön gösterici olacaktır.

Status Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Status, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.