Sphere (SPHR) Nedir?

Sphere (SPHR) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
374 kez okundu

Sphere, merkezi olmayan bir sosyal ağdır ve milyar dolarlık sosyal paylaşım ağlarını bozmayı amaçlamaktadır. Bitci.com.tr olarak bu makalede Sphere (SPHR) Nedir sorularına yanıt vereceğiz. Ayrıca SPHR fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Sphere (SPHR) Nedir?

Sphere, gizlilik, şirket şeffaflığı ve veri güvenliğinin her sosyal platformun temel yapı taşları olması gerektiği fikri üzerine kurulmuştur. Bu yüzden, bazı şirketlerin kişisel verilerden kazandığı milyonların onlara değil, kullanıcılara ait olduğuna inanmaktadır. Kontrolü geri almaya ve kullanıcıların verileri hakkında söz sahibi olmasına yardımcı olmak istemektedir. Bununla birlikte bu şirketlerden ayrı, tam olarak buna izin veren, merkezi olmayan bir sosyal ağ oluşturmuştur. Bu platformda, kullanıcıların söz hakkı var, karşılığı alınıyor ve hepsinden önemlisi, her tıklama ve her sosyal bağlantı ile gücü geri alıyorsunuz.

SPHR Network Nedir?

SPHR tokenler, sosyal ağdaki işlemleri kolaylaştırmak için sistem genelinde kullanılır. Tokenler, tüm süreç güvenli ve şeffaf olacak şekilde hazırlanır. Bu süreç, sistem içinde daha büyük bir güven duygusuna yol açmaktadır. SPHR, Sphere içinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir dijital para birimidir.

Sphere sosyal ağı, günümüzün sosyal ağında kullanılan en popüler özellikleri güvence altına alan modern teknolojileri içermektedir. Ayrıca sosyal ağınız, çevrimiçi etkinliğiniz ve hatta çevrimiçi varlığınız, gizliliğinizi korumak için güvendiğiniz şirketlerin yöneticiliğini yaptığı milyar dolarlık bir endüstridir. Sphere sosyal ağı, işletmelerin tüketicileri doğrudan hedeflemesine olanak tanır ve her iki taraf kazançlı çıkar. Tüketici tarafında, tarama alışkanlıkları artık en yüksek teklifi verene satılmadığından gizlilikte bir artış görülmektedir. Şirketler, pazarlama kampanyalarının arzu ettikleri kitleye daha etkili bir şekilde ulaştığını bildiği için pazarlama maliyetlerini düşürmektedirler. Ayrıca kendi reklam platformuyla entegre, merkezi olmayan bir pazar sunan yeni, özel ve güvenli bir sosyal medya platformudur.

Sphere (SPHR) Toplam Arzı Nedir? SPHR Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Sphere (SPHR) toplam arz miktarı 12.484.344 SPHR’dir. Dolaşımdaki arz miktarı 12.484.344SPHR olarak görülmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi bilinmeyen Sphere’ın (SPHR) piyasa değeri ise 166.632$’dır.

SPHR şu anda kripto para borsalarında 0,013$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ocak 2018’de 10,18$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.