SoMee.Social [OLD] (ONG) Nedir?

SoMee.Social [OLD] (ONG) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
330 kez okundu

SoMee.Social [OLD] (ONG), tüm sosyal medya ağlarını bir arayüze getiren blok zinciri tabanlı bir sosyal gösterge panosudur. Bitci.com.tr olarak bu makalede SoMee.Social [OLD] (ONG) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca ONG fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

SoMee.Social [OLD] (ONG) Nedir?

SoMee.Social, tüm sosyal medya ağlarını tek bir arayüze getirip topluluk oluşturmayı ve kripto para birimi ödülleriyle sosyal etkileşimi destekleyen blok zinciri tabanlı bir sosyal gösterge panosudur. ONG, sosyal medyada yapılan her gönderi için topluluk tarafından doğrulanan gerçeği ve genel küresel etkiyi ölçüp ödüllendiren Gravity TM adlı bir tazminat algoritmasına özel bir önem vermektedir.

SoMee.Social, topluluk üyelerini kripto para birimi ödülleri ile teşvik eden ilk sosyal gösterge panosudur. Bununla birlikte herkesin, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarırken sosyal medyayı düzenlemesine olanak tanır. Gösterge paneli, kullanıcıların merkezi “status quo” sosyal ağlara ve merkezi olmayan sosyal ağlara bağlanmasına, bilgi oluşturmasına, tüketmesine ve dağıtmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca her ikisine de bir köprü oluşturur. Bu, kullanıcılara dijital kimlikleri üzerinde basitlik ve genel kontrol sağlar. ONG, topluluk üyelerinin birçok kripto para ile ödüllendirilmesine olanak tanıyan esnek araçlarla bir araya gelmektedir.

ONG Token Nedir?

Token, her iki blok zincirinde oluşturulan arzla birlikte sabit bir 300 milyon token arzına sahiptir. ETH’de satın alınan tokenler, akıllı sözleşmede kilitlenerek Ethereum blok zincirindeki kullanıcıların cüzdanlarına bırakılacaktır. Fiat, BTC ve WAVES olarak satın alınan tokenler, bir WAVES cüzdanında kilitli olarak WAVES blok zincirinde serbest bırakılacaktır. Ayrıca bir WAWES token sahibi tokenini ETH blok zincirine taşımak isterse web arayüzünü ziyaret etmektedir. Bununla birlikte bir ETH adresi belirler ve WAVES tokenini kilitli cüzdana gönderir.

SoMee.Social [OLD] (ONG) Toplam Arzı Nedir? ONG Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre SoMee.Social [OLD] (ONG) toplam arz miktarı 150.000.000 ONG’dir. Dolaşımdaki arz miktarı 91.795.831 ONG olarak görülmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi bilinmeyen SoMee.Social’ın [OLD] (ONG) piyasa değeri ise 388.308$’dır.

ONG şu anda kripto para borsalarında 0,0042$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ağustos 2018’de 1,77$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.