SOLVE (SOLVE) Nedir?

SOLVE (SOLVE) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
593 kez okundu

SOLVE (SOLVE), blok zincir teknolojisi üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan sağlık hizmeti platformu olan Solve.Care’in yardımcı tokenidir. Bitci.com olarak bu makalede SOLVE Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

SOLVE Nedir?

SOLVE, Solve.Care platformunun yerel tokeni olarak tanımlanmaktadır. Bu token, Ethereum platformuna dayanmaktadır ve ERC-20 standartlarına uygun biçimde oluşturulmuştur. Dünya çapında bakım koordinasyonu, sağlık ve yardım ödemeleri için tasarlanmıştır. Sağlık ekosistemi için ödeme aracı olması planlanmıştır.

Platform üzerindeki bütün işlemler SOLVE tokeni etrafında gerçekleşmektedir. Patform için yakıt görevi gören, raporlama ve kullanım açısından çok fazla değer katan programlanabilir bir tokendir. Kullanıcılar, SOLVE’yi kullanarak çeşitli tıbbi hizmetler için aracı olmadan ödeme yapmak için kullanabilmektedir. Böylece yüksek ücretleri önlemek ve sağlık sistemini olabildiğince şeffaf hale getirmek de mümkün olmaktadır.

Diğer yandan SOLVE’un kullanıldığı platform olan Solve.Care ise sağlık sistemini basitleştirmek ve erişilebilirliğini genişletmeyi hedeflemektedir. Ayrıca platform, sağlık problemlerine son vermek ve kullanıcı hizmetlerinin kalitesini iyileştirmeyi de amaçlamaktadır.

Solve.Care Nedir?

Sağlık yönetim maliyetlerini azaltan ve dünya çapında sağlık hizmetlerinde dolandırıcılık ve israfı azaltmaya yardımcı olan bir sağlık şirketidir.

Care Networks isimli dijital sağlık ağlarının tıbbi koşullara, ekonomik ve sosyal ihtiyaçlara ve diğer özel uygunluk kriterlerine dayalı olarak oluşturulmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu şekilde “eksiksiz” bir sağlık hizmeti ekosistemi oluşturulmaktadır. Öyle ki işletmeler, Solve.Care platformunu kullanarak ağ bağlantılı, birlikte çalışabilir sağlık dApp’lerini günler içinde oluşturabilmektedir.

SOLVE Kurucusu Kimdir?

Platform şu anda aynı zamanda Solve.Care’in CEO’luk görevini de yürüten Pradeep Goel tarafından kurulmuştur. Goel; sağlık, finans ve teknoloji alanlarında kapsamlı uzmanlığa sahiptir. Solve.Care’den önce, 25 yılı aşkın bir süre, çeşitli yenilikçi teknoloji şirketlerinde CEO, COO, CIO ve CTO görevlerinde bulunmuştur.

SOLVE Toplam Arzı Nedir? SOLVE Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre SOLVE (SOLVE) toplam arz miktarı 1,000,000,000 SOLVE’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise an itibariyle 490,000,000 SOLVE olarak görülmektedir.

SOLVE şu anda kripto para borsalarında 0,0348$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ocak 2018’de 4,89$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.