ShoeFy (SHOE) Nedir? 

ShoeFy (SHOE) Nedir? 

Bitci.com
Bitci.com
432 kez okundu

Altcoin projeleri arasında en dikkat çekenlerden biri olan ShoeFy (SHOE), NFT piyasasının önemli aktörlerinden. Nadir bulunan dijital sanatların değerleri her geçen gün daha fazla kabul görüyor. Bundan nasibini alan en büyük projelerden biri de ShoeFy. Siz de bu sektöre ShoeFy ile giriş yapmak istiyorsanız rehberimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.  İşte tüm yönleriyle ShoeFy (SHOE) Nedir?

ShoeFy (SHOE) Nedir?

Bu proje, NFT ve FT’yi (Fungible Tokens) birleştiren yenilikçi, merkezi olmayan bir platformdur. Proje, NFT sektöründeki kazançları maksimum yapmak için son teknoloji DeFi araçlarını kullanır. ShoeFy zincir üstünde oluşturulan ERC-20 native Fungible Token ve NFT’ler (ERC-721) olmak üzere iki farklı tokene sahiptir. Her NFT, platformda algoritmik olarak programlanmış eşsiz SHOE’lardır.

ShoeFy, pasif gelir elde etmek için hem farmingi hem de stakingi dahil ederek NFT’lerin potansiyelini artırabilmektedir. Projenin yerel kripto para birimi SHOE tokendir. SHOE ön satışı Gateio borsasında gerçekleşmiş ve trend altcoinler arasına girmiştir.

ShoeFy’ın (SHOE) Avantajları Nelerdir?

Kripto borsa kullanıcılarını yatırım yapmaya teşvik edecek ShoeFy’in öne çıkan bazı özellikleri var. İşte ShoeFy (SHOE) Token’in bazı avantajlı özellikleri.

  • Shoefy; DuckDao, MoonWhale, ExNetwork, AU21, Basics Capital, Dutch Crypto Investors gibi kuruluşlardan önemli yatırımlar almıştır.
  • Kullanıcılar sNFT’lerini stake ederek SHOE Tokeni kazanabilir.

ShoeFy (SHOE) Nasıl ve Nereden Alınır?

  • Öncelikle ShoeFy (SHOE) Token’in listelendiği borsalardan birinin web sitesine veya uygulamasına girmelisiniz. 
  • Borsa web sitesinde veya uygulamasında hesabı aktif hale getirdikten sonra para transferi yapın.
  • Bakiyenizi kontrol ettikten sonra kripto para satın al menüsünden SHOE tokeni seçin. Daha sonra alım emri girebilirsiniz. Hesabınızdaki SHOE Token’ları borsada veya soğuk cüzdanlarda tutabilirsiniz.

ShoeFy’ın (SHOE) Geleceği Nasıldır?

Merkeziyetsiz finans diğer adıyla DeFi sektörü, geleceğin finans dünyasına şekil verecek imajı çiziyor. Bu bir çok analistin uzlaştığı bir konu. ShoeFy projesi de bu alanda özellikle NFT ticaretine getirdiği çözümlerle ilgileri üzerine topluyor. Aynı zamandan yenilikçi bir platform olan ShoeFy (SHOE), sürekli kendini güncelliyor. ShoeFy’ın (SHOE) kendini sürekli geliştirmesi gelecek adına umut veriyor. Uzmanlar SHOE tokenin daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşacağını düşünmektedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.