Sanshu Inu (SANSHU) Nedir?

Sanshu Inu (SANSHU) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
362 kez okundu

Sanshu Inu, köpek temalı meme (şaka maksatlı) kripto para birimlerinden biridir. Bitci.com olarak makalede Sanshu Inu (SANSHU) nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak proje hakkında merak edilen diğer konulara da değineceğiz.

Sanshu Inu (SANSHU) Nedir?

Dogecoin gibi köpek temalı oluşturulan meme bir kripto para birimidir. Platformun tokeni ERC-20 standardına sahip SANSHU’dur.  Platform insanlara kriptonun sevimli ve eğlenceli gelmesini sağlamayı hedeflemektedir. Metaverse, Gaming, NFT’ler, DeFİ ve güçlü hikaye anlatımıyla bunu başarmayı amaçlamaktadır.

SANSHU Efsanesi

“Bir zamanlar efsanevi Wooftohsi Nakatomo tarafından nesiller boyu aktarılan Ethereum Kristali, Sanshu’ya verildi. Sanshu, dünyaya denge getirmek için kullanılan ‘merkezsizleşme iradesini’ miras aldı. Sanshu ve arkadaşları yeni bir maceraya atılırken onlara katılın!”

Oyun + Metaverse

Sanshu oyun, P2E, VR ve AR kullanımıyla yatırımcıları etkilemeyi planlamaktadır. Platform daha sonra yol haritasına topluluk tokeninin yakılmasına izin verecek bir çözüm ekleyecektir. Ayrıca neredeyse “gazsız” işlemler yapılmasına olanak sağlamak da platformun hedefleri arasında.

Köpek Parkı 1.0 Versiyonu

Merkeziyetsiz uygulama (dApp) Dog Park, kullanıcıların tokenleri toplamasına ve stake etmesi tanıyan bir platformdur. Kullanıcılar cüzdanlarını bağlayarak pasif gelir elde edebilecek. Ek olarak likiditeye katkıda bulunan kullanıcılar, yönetim tokeni Kibble ile ödüllendirilecektir. Kibble, kar amacıyla satılabilen ya da organizasyonun geleceğini şekillendirecek DAO topluluğunda kullanılabilmektedir.

Sanshu Topluluk Tokeni

  • Feshedilmiş Sözleşme: Platform, topluluk sözleşmesinden tamamen vazgeçmiştir. Böylece sözleşmede herhangi bir değişik yapılması şansı yoktur. Bu durum kullanıcıya hem güven hem de şeffaflık sağlamaktadır.
  • Deflasyonist Token Ekonomisi: Platformun en değerli varlıklarından biri otomatik olarak birleşen deflasyon mekanizmasıdır. %1 yakma ve %1 ödülle, Sanshu tokeni sadece bekletilerek pasif gelir elde edilebilmektedir.

Sanshu Inu’nun (SANSHU) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Sanshu Inu (SANSHU) toplam arzı 100,000,000,000,000 SANSHU’dur. Ancak dolaşımdaki arz miktarı tam olarak bilinmemektedir.

SANSHU mevcut fiyatı 0,000000000179$’dır. Ancak Mayıs 2021’de 0,000000006015$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Platform hakkında daha fazla bilgi edinmek için SANSHU’nun resmi web sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.