Ripple XRP

Ripple XRP

Bitci.com
Bitci.com
3721 kez okundu

Ripple Nedir?

2012 yılında (RippleNet) isminde ödeme ağı ve bir kripto para değeri olarak doğdu. Bitcoin‘in aksine Ripple merkezi olan, madeciliği yapılamayan blockchain ağında işlem görmesine rağmen bir şirket tarafından kontrol edilmektedir. Merkezi bir yapıda olması sebebiyle şirketlerin ve bankaların bir muhattab bulmasından dolayı tercih edilmeseni sağlamaktadır.

Ripple madenciliği?

Ripple madenciliği olmayan bir şirket kontrolünde olan bir kripto paradır. Şu anda dolaşımda olan bütün ripple lar şirket tarafından üretilir. Üretilen Ripple miktarı 100 milyar olsada bunun 40 miluarı piyadadır. Şirket belli aralıklar ile piyasa Ripple ları sürmektedir.

Ripple nasıl alınır?

Madencilik altyapısı bulunmadığından dolayı Ripple ı kripto para borsaları vasıtası ile satın alabiliyoruz. Bu konuda Türkiyenin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.
2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak
3-    Bu kısımd sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin
4-    “Hesap Onay Yönetimi’ bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.
5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa “TRY Yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT  kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.
6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında BTC‘ye tıklayın. 
7-    BTC Alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız. Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.
Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Ripple ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Ripple Ne kadar?

Dijital para birimi XRP fiyatı, 2019 haziran ayı içerisinde 50 cent’in üstüne çıkarak geçtiğimiz 8 ayın zirvesinden işem gördü.. Kripto para piyasasının analistleri yaptıkları araştırmalarda, dijital para birimi Ripple’ın 48-50 cent arasında bulunan direnci kırması halinde Ripple’ın değerinde 1 dolar seviyesinin görülebileceği tahmininde bulunuyor. Ripple basın saatinde (23 temmuz 2019) 0,31 dolarden işlem görmekte.

Ripple Fiyat

2012 yılında ödeme ağı olan RippleNet ile beraber blockchain sistemi üzerinde merkezi bir yapıda Ripple şirketinin yarattığı bir kripto para dır. Hziran 2019 da 0.50 dolardan işlem görerek bir rekora da imz atmııştır. Ripple fiyatı basın zamanında (23 temmuz 2019) 0,31 dolarden işlem görüyor.XRP sahibi olmak istiyorsanız. hemen www.bitci.com‘a hiçibir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden XRP seçerek belirlediğimiz sayıda XRP satın alımı yapabilirsiniz.

1 Ripple kaç tl

Merkezi olan bir yapısı madencilik altyapısı bulunmayan ripple fiyat bakımından Haziran 2019’da 50 cent’in üzerine çıkarak rekor kırmıştır. Basın zamanı (22 temmuz 2019) ripple’ın TL olarak fiyatı 1,79’dur..Ripple sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com‘a hiçibir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden XRP seçerek istedeğimiz sayıda XRP  alımı yapabilirsiniz.

Ripple kaç dolar?

Ripple merkezi olan ve bir şirket kontrolünde olan bir kripto para dır. Peki Ripple kaç dolar? Basın zamanında 1 ripple 0,31 dolardan işlem görmekte Ripple sahibi olmak istiyorsanız. www.bitci.com‘a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden xrp seçip belirlediğiniz miktarda ripple alımı yapabilirsiniz.

Ripple Satın al

Merkezi bir yapısı olması ve madencilik yapılmamasından dolayı Ripple kripto para borsalarından alınabiliniyor. Ripple sahibi olmak istiyorsanız Türkiyenin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

Ripple Borsası

Günümüzde kripto para borsaları milyonlarca kişinin kullandığı yerlerdir. Kullanıcılar kripto para alımı için bu borsaları kullanırlar. Ripple da bu kriptoların içinde alımı en yoğun dijital paralardan birisidir. Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com‘a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

Ripple Grafik

 Ripple’a (ETH) yatırım yapmak isteyen tüm kripto kullanıcıların bu işlemi yapmadan önce geçmiş Ripple grafiklerini incelemek yararlarına olacaktır. Böylelikle XRP’nin geçmiş zamandaki fiyat hareketlerini, bunun dışında dip ve zirve noktalarıyla ilgili daha net bilgi alınabilinir.

Ripple Türkiye

Tüm Dünyada kullanıcı sayısı oldukça fazla olan Ripple Türkiyede de oldukça fazla kişinin ilgisini çekmekte. Merkezi yapısı ve madenciliğinin olmaması kafalarda soru işaretleri yaratsada Ripple alımı oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Kripto para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Ripple‘ı Türkiyede güvenilir altaypısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com‘dan satın alabilirsiniz.

Ripple analiz

Her kripto para da olduğu gibi Ripple dada analizler yatırımcılar için önemli yer tutuyor. Özellikle yatırım yapmadan önce analizleri kontrol etmek oldukça önemli. Tanınınmış piyasa analistlerinin yaptığı teknik analizleri incelereyek Ripple‘a yatırım yapma sizin elinizde.

Ripple nasıl üretilir

Ripple madenciliği yapılmayan bir kripto para birimidir. Ripple geliştirici toplam 100 milyar XRP üretmiştir. Üretilen bu koinlerin yüzde 40 piyasada dolaşımdadır.

Ripple Forum

Kripto para birimleri bu teknolojiyi sevenler tarafından forumlarda konuşulmaktadır. Ripple da forumlarda en çok konuşlan dijital para birimlerinden birisidir. Yatırımcılar genelde yatırımlarını diğer kripto meraklıları ile tartışarak fikir alışverişlerinde bulunurlar.

Ripple haber

Son günlerin en çok dikkat çeken kripto para birimlerinden biri olan Ripple (XRP) sert fiyat yükselişleri ve sert fiyat düşüşleriyle herkesin dikkatini çekerken; kripto para birimi Ripple kripto para dünyası tarafından Bitcoin’in en büyük rakibi olarak gösteriliyor. İlk sanal para birimi olan Bitcoin’e oranla hala mikro bir kripto para birimi olan XRP, yaşadığı ani artışlarla Bitcoin’i geride bırakarak adından sık sık söz ettirmeyi başardı. XRP bugün dijital para piyasasında, piyasa hacmi açısından üst sıralardaki yerini koruyor.

Ripple nereden alınır?

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Ripple ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.