Rentible (RNB) Nedir?

Rentible (RNB) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
782 kez okundu

Rentible Nedir sorusu kripto para yatırımcılarının cevabını aradığı sorulardan biri olarak göze çarpıyor. Rentible (RNB), kiracıların ve ev sahiplerinin kripto para birimleriyle kiralama ve ödeme yapmaları için tasarlanan bir çözümdür. Bitci.com olarak bu makalede Rentible (RNB) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca Rentible’in (RNB) kullanıcılar için neler yapacağına ve RNB tokenin mevcut seyrettiği fiyata değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Rentible (RNB) Nedir?

Emlak piyasasına yeni bir çözüm getiren uygulamadır. Kripto para sayesinde kira ödemelerinin uygun, güvenli ve özel bir şekilde yapılmasının önünü açmıştır.

Rentible (RNB) kendisini bu niş içinde ilk hareket ettiren proje olarak konumlandırmayı ve merkeziyetsiz bir proptech ekonomisine doğru ilerletmeyi hedeflemektedir. Ayrıca piyasadaki mevcut sorunları giderirken eski katılımcılar için de iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu kullanıcı deneyiminin akıllı sözleşmelerle ve DeFi ilkelerinin kullanımı yoluyla oluşturulması istenmektedir.

Rentibe (RNB) Ne Yapacak?

Katılımcıların kısa vadeli kiralama için kredi çekmelerini sağlayan stake havuzları aracılığıyla kira dolandırıcılığının önüne geçilecek. Ödemeler; kiracılar ve sahipleri arasında “bir düğmeye” tıklayarak kolayca gerçekleştirilecek.

Rentible (RNB) kişilere, merkezi platformlardan daha düşük maliyetlerle sorunsuz ve verimli bir platform sunacaktır. Söz konusu kişi veya kişiler; kripto para meraklısı olsun veya olmasın herkesin kripto para birimiyle kira ödeyebileceği bir model ortaya konacaktır. Ayrıca Rentible (RNB) şunları yapacak:

  • Maliyetli aracılar olmadan değişmez tapu kayıtları sayesinde dolandırıcılığın önlenmesi
  • İsteğe bağlı kiralama kredileri için stake içeren likidite havuzu
  • Token birlikte çalışabilirlik programı

Rentible (RNB) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Rentible (RNB) maksimum ve toplam arz miktarı 3,500,000 RNB’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 1,758,203 RNB’dir. Bununla birlikte Rentible’ın (RNB) son 24 saatlik ticaret hacmi 502$ iken piyasa değeri 90.783,13$ olarak belirlenmiştir.

Rentible (RNB) tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,05164$ seviyesinden işlem görmektedir. Hafta içinde en düşük 0,0503$ seviyesini gören Rentible (RNB), en yüksek ise 0,0540$ seviyesini görmüştür. Ek olarak Mayıs 2021’de RNB, 5,38$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.