RedFox Labs (RFOX) Nedir?

RedFox Labs (RFOX) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
803 kez okundu

RedFOX Labs herkese uygun bir metaverse inşa etmeyi amaçlayan bir projedir. RedFOX Labs’in vizyonu perakende, medya, oyun ve ödüllere odaklanan metaverse deneyiminde lider olmaktır. Bitci.com olarak bu makalede RFOX Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ek olarak RFOX’un ürünlerine ve fiyatına değineceğiz.

RedFox Labs (RFOX) Nedir?

RFOX felsefesinin özünde dijitallik bulunmaktadır. Dünya hiç olmadığı kadar dijital hale geldi ve RFOX’un yaratıldığı Güneydoğu Asya gibi bölgelerde birçok insanı geride bıraktı. Bunu bir problem olarak gören platform, aşağıdaki sorunlara çözüm aramaktadır:

 • İşletmelerin dijital ekonomiye daha fazla müşteri katmasını kolaylaştırmak.
 • İnsanları dışlamayan basitleştirici teknoloji çözümleri.
 • İçerik oluşturucuları ödüllendiren ve ekosisteme değer katan katılımcıların ilgisini çeken sürükleyici ürün ve hizmetler yaratmak.

RedFOX Labs’in çözümü, whitelabel (beyaz etiket) hizmetini tek bir merkezde birbirine bağlama görevi gören meta veri tabanında bir sanal dünyadır. Bu platformla (RFOX Vault) işletmeler ve içerik oluşturucular; finans, oyun, VR, NFT’ler ve e-ticaret için araçlardan yararlanıp hazır bir kitleye pazarlama yapabilmektedir.

Bu meta veri tabanında kullanıcılar, basit şekilde işlerine başlayıp ek olarak katılımcıları için de ödüllendirmektedir. Diğer yandan patformun CEO’su geçmişte Virgin, Ooredoo ve GRAB gibi markalarda çalışmış 20 yıllık deneyime sahip Ben Fairbank’tir.

RFOX Ekosisteminin Ürünleri Nelerdir?

 • Vault: Yeni bir metaverse. VR aracılığıyla sürükleyici bir deneyim sunmaktadır.
 • NFT’ler: İşletmeler ve bağımsız içerik oluşturucuları için NFT oluşturma yardımı.
 • Oyunlar: Popüler KOG’lar, yeni çıkacak oyna-kazan oyunları ve VR oyunları.
 • Medya: Kullanıcıların içerik oluşturmak için ödüller kazanmalarını sağlayan çevrimiçi bir medya.
 • Finans: Kullanıcıların RFOX varlıkları için ek gelir akışına erişmesini sağlayan finansal çözümler.

RFOX Tokeni Nedir?

RedFOX Labs tokeni, RFOX meta veri tabanı ekosistemini ve onun teknolojisini destekleyen çok zincirli dijital varlıktır. Bununla birlikte RFOX’un ekosistem içerisinde kullanıldığı birden fazla alan bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Ödeme yöntemi olarak kullanılır ve NFT’lerin satın alınıp takas edilmesinde kullanılmaktadır.
 • KOG’lar ve oyun içi öğelerin ödemesinde kullanılmaktadır. Ayrıca oyun ödülleri kazanılmasına yardımcı olmaktadır.
 • Medya platformu içerisinde video, resim vb. satın almak için RFOX kullanılmaktadır.
 • Stake ve likidite havuzları gibi DeFi ürünlerine katılım sağlayan kullanıcılar RFOX tokeni kazanmaktadır.

RedFOX Labs’in (RFOX) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre RedFOX Labs toplam arzı 1,988,838,078 RFOX’tur. Dolaşımdaki arz miktarı ise 1,485,863,807 RFOX’tur. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 1,257,022$ olan projenin piyasa değeri 97,321,598 RFOX’tur.

RFOX şu anda piyasalarda 0,065296$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ağustos 2021’de 0,37778$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.