RealLink (REAL) Nedir?

RealLink (REAL) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
504 kez okundu

RealLink (REAL), sosyal ağ optimizasyonunu sağlamak için tasarlanmış bir kripto para birimidir. Bitci.com olarak bu makalede RealLink (REAL) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca REAL tokenine ve tokenin sunduğu avantajlara değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

RealLink (REAL) Nedir?

Gelecekte metaverse ve oyun dünyasında da kullanılması planlanan ancak şu anda sosyal medya ağları için kullanılacak kripto para birimidir. Yeni neslin kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır.

RealLink’in (REAL) internetteki “bahşiş” kültürünü yeniden inşa ettiği ifade edilmektedir. Bu inşa sonucu kullanıcılar, ilginç içerik oluşturan favori içerik oluşturucularına doğrudan “hediyeler” gönderebilecektir.

Öte yandan platform içerik oluşturucular için de avantajlara sahiptir. Öyle ki içerik yaratıcıları, proje sayesinde hayranlarıyla etkileşime girip onların desteklerini tam anlamıyla hissedebilecektir. Çünkü RealLink (REAL) sayesinde içerik oluşturucular ilk defa hayranlarından doğrudan hediye alabilecektir. Platforma göre bir “beğeni” veya “retweet” ile içerik oluşturucular para kazanmaz. Ancak içerik oluşturuculara hediye/para göndermek onları gerçek anlamda ve etkili bir şekilde desteklemek anlamına gelmektedir.

REAL Nedir? Avantajları Nelerdir?

Platformun yerel kripto para birimi REAL tokendir. RealLink (REAL), yeşil madenciliği savunmaktadır. Ayrıca hem değer hem de fiyat referanslarına sahip dünyadaki tek dijital tokendir. Her token, içerik oluşturucuların zamanını telafi eden sosyal ağda kullanıcılar tarafından harcanan gerçek paraya karşılık gelmektedir. Token, hodl edilmekten çok aktif kullanımla kullanıcılarına değer katan bir tokendir. Çünkü sosyal ağlar, milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Ayrıca token (REAL9, şu anda milyonlarca kullanıcıya sahip BuzzCast uygulamasıyla entregre edilmiştir.

RealLink (REAL) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre RealLink (REAL) maksimum arz miktarı 12,000,000,000 REAL’dir. Diğer yandan toplam arz miktarı 532,435,225 REAL olan RealLink’in dolaşımdaki arz miktarı ise tam olarak bilinmemektedir. Bununla birlikte RealLink’in (REAL) son 24 saatlik ticaret hacmi 1,813,870$ olarak kayıtlara geçmiştir. Ancak piyasa değeri net olarak belirlenememiştir.

RealLink (REAL) tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,02052$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Aralık 2021’de 0,3564$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.