Quant

Quant

Bitci.com
Bitci.com
1608 kez okundu

QuantEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken sembolü QNT olarak tanımlanmıştır. Quant şu anki piyasada 9.96 milyon coin dolaşım arzına sahipken ve maksimum ise 14.6 milyon coin arzına sahiptir. CEO’su olarak görev yapan isim ise Gilber Verdian’dır.

Quant Madenciliği ve Nasıl Alınır?

Sanal para madenciliğini yalın bir ifadeyle tanımlamak gerekirse; sanal para üretme işidir. Sanal para madenciliği, kişiler tarafından her gün her saat yapılabilen bir işlemdir. Ancak bu madencilik işlemlerini yapabilmek için mevcut kullandığımız bilgisayarların dışında, donanımı güçlü bilgisayarlara ihtiyaç vardır.

Quant’ı kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Quant Fiyat ve Şuan Ne Kadar?

Quant, Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (17.08.2019) 6.67 dolar seviyesinde işlem görüyor. Dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 0.12 oranında değer kaybetti. 

Sanal para birimi Quant, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (17.08.2019) 6.67 dolar seviyesinde hareket ederken; Quant’ın dünkü değerine baktığımız zaman ise yüzde 0.12 seviyesinde değer kaybetmiş görünüyor.

1 Quant Kaç TL ve Kaç Dolar?

Neredeyse her kripto para biriminde olduğu gibi oldukça hareketli bir seyir izleyen Quant, son dönemde yeniden yükselişe geçti. Quant’ın TL olarak değerine baktığımızda ise bu yazıyı hazırladığımız zamanda (17.08.2019) 37.20 TL seviyesinde bulunuyor. 

Şu anki kripto para piyasasında 9.96 milyon coin dolaşım arzına sahip olan Quant, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (17.08.2019) 6.67 dolar seviyesinde hareket ediyor. Sanal para birimi Quant dünkü fiyatına göre ise yüzde 0.12 oranında düştü. 

Quant Satın Al

Kripto para dünyasıyla ilgilenen yatırımcılar, Quant ya da diğer sanal para birimlerinden satın almak için kripto para borsalarını kullanarak işlemlerini yapmaktadır.  

Quant Türkiye ve Borsası

Kripto para dünyasında işlem yapan kişilerin sayısı arttıkça, sanal para borsalarının sayıları da hızlı bir biçimde artmıştır. Bu doğrultuda kripto para birimi sahibi olmak isteyen yatırımcılar, kripto para borsa platformlarını kullanarak işlem yapabilir. 

Quant zaman zaman yaşadığı fiyat hareketleriyle tüm dünyada yatırımcıların ilgisini çektiği gibi Türkiye’de de birçok yatırımcının ilgisini üzerine çekmiştir. 

Quant Grafik ve Analiz

Sanal para birimi Quant’a yatırım yapmak isteyen kişiler önce Quant’ın geçmiş veri grafiklerini analiz etmeleri doğru yatırım kararı alma daha sağlıklı olacaktır. Yatırımcılar, böylece ilgilendikleri sanal para biriminin dip, zirve noktalarını ve ortaya çıktığı günden bugüne hareketini görerek yatırımları alabilirler.

Sanal para birimi için yapılan teknik analizler, yaşanan sert fiyat hareketleriyle beraber daha çok takip edilmeye başlandı. Yatırımcıların Quant’la ilgili yapılmış analizleri değerlendirmeleri yatırım kararı alırken yatırımcıların faydasına olacaktır.

Quant Forum ve Haber

Kripto para birimlerinin konuşulduğu forum siteleri popülerliğini korurken, yatırımcılar tarafından sık sık fikir alışverişi yapılıyor. Sanal para birimi Quant’a yatırım yapan yatırımcılar forum sitelerindeki görüşlere göre yatırım kararı alabilmektedir.

Sanal para birimlerinde yaşanan inanılması zor fiyat hareketleri, kripto para dünyasında yaşanan gelişmelerden ve haberlerden de etkilenmiştir. Dolayısıyla Quant’a yatırım yapmadan önce haber akışlarını ve son gelişmeleri takip etmek daha doğru yatırım kararı verme noktasında faydalı olacaktır.

Quant Nasıl Üretilir ve Nereden Alınır?

Kripto para madencilik işi yalın bir ifadeyle anlatmak gerekirse; dijital para üretme işidir. Sanal para madenciliği, kişiler tarafından her gün her saat yapılabilen bir işlemdir.

Kripto para borsalarında, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.