Qtum

Qtum

Bitci.com
Bitci.com
1370 kez okundu

Qtum’u kısaca tanımlamak gerekirse, merkezi Singapur’da bulunan ve Qtum Vakfı tarafınca tasarlanan açık kaynak kodlu Blockchain projesine verilen addır. Qtum, blok zincir altyapısını kullanan bir uygulama platformudur.

Ethereum ve Bitcoin Core dijital cihazları üzerinde olan özel bir algoritmayla oluşan kripto para birimi Qtum, sürekli çalışan, modüler, hızlı ve oldukça güvenilir şekilde tasarlanmıştır. Qtum, iş dünyası ve reel dünya arasındaki yapıyla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Qtum, 95.9 milyon kripto para dolaşım arzına ve maksimum 108 Milyon kripto para arzına sahiptir.

Kripto para birimi Qtum, risk yönetimi ve yasal yapının geliştirilmesinde yardım edecek dört dev muhasebe danışmanlık firmasıyla beraber çalışıyor. Organizasyonun amacı, Qtum Blockchain projesini geliştirmek, şeffaflık sağlamak ve ekosistemde uygulamanın reklamını yapmak olarak belirtilebilir.

Qtum Madenciliği

Sanal para birimi Qtum madenciliğini yapmak maalesef mümkün değildir. Yalnız bazı metotlar kullanılarak, kripto paraları güvenilir bir platformda saklayıp, sanal paralarınızı yükseltebilir veya yükselmesini bekleyebilirsiniz.

Qtum, Quantum projesinin kısaltılmış adı olup, bir araç kitidir. Qtum karşımıza, Bitcoin gibi kripto paralarının gücünü Ethereum cihazlarıyla dijital ortamda birleştirerek, kuvvetlendirmesini amaçlayan platform çıkmaktadır. Qtum’ un amacı akıllı sözleşmeleri, kolay ve güvenli bir şekle sokmaktır.

Qtum Nasıl Alınır

Qtum, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Qtum Ne Kadar

Qtum, 308.2 milyon dolar ticaret hacmiyle bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda 3.01 dolar seviyesinde hareket ederken, değeri dünkü fiyatına göre ise yüzde 4.28 aşağıda hareket ediyor.

Qtum Fiyat

95.9 milyon sanal para dolaşım arzına ve maksimum 108 Milyon kripto para arzına sahip olan Qtum, bu yazıyı hazırladığımız zamanda 3.01 dolar seviyesinde bulunurken; değeri dünkü fiyatına göre yüzde 4.28 aşağıda hareket ediyor. 

1 Qtum Kaç TL

Qtum, blok zincir altyapısını kullanan bir uygulama platformu olurken; TL olarak değerine baktığımızda 16.67 TL seviyesinde bulunuyor. Qtum, dünkü fiyatına göre ise yüzde 4.28 aşağıda bulunuyor. Qtum sahibi olmak artık çok kolay. 

Qtum Kaç Dolar

Qtum, 308.2 milyon dolara ulaşan ticaret hacminde bulunurken; bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda 3.01 dolar seviyesinde işlem görüyor. www.bitci.com’a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden Qtum seçip belirlediğiniz miktarda Qtum alımı yapabilirsiniz.

Qtum Satın Al

Sanal para piyasasıyla ilgilenen ve Qtum sahibi olmak isteyen yatırımcılar sanal para borsalarından alım ve satım işlemini gerçekleştirebilir.

Qtum Borsası

Sanal paralar ile ilgilenen yatırımcı sayısı arttıkça, sanal para borsalarının da sayıları artmıştır. Qtum,Sahibi olmak isteyen kişiler bu sanal para borsalarını kullanarak işlem yapabilir. 

Qtum Grafik

Sanal para birimi Qtum’a yatırım yapacak kişilerin yatırım yapmadan önce Qtum grafikleri üzerinden geçmiş verilerini incelemeleri daha sağlıklı olacaktır. Kişiler böylece daha doğru karar vererek bir yatırım adımı atmış olurlar.

Qtum Türkiye

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dijital para birimi yatırımcıların ve yatırımcı adaylarının dikkatini çekmiştir ve her geçen gün de yatırımcı sayısı artmaya devam etmektedir. 

Qtum Analiz

Qtum, iş dünyası ve reel dünya arasındaki yapıyla uyumlu bir şekilde çalışırken; Qtum için yapılan analizler kripto paralarda yaşanan fiyat dalgalanmaları sonrası daha çok ilgi çekmeye başladı. Kullanıcılar, Qtum’la ilgili yapılmış analizleri takip etmeleri yatırım kararı alma noktasında faydalı olacaktır.

Qtum Nasıl Üretilir

Kirpto para birimi Qtum madenciliği yapılamamaktadır.

Qtum Forum

Son dönemde daha popüler olan forum siteleri kullanıcıların fikir alışverişi yapmalarına uygun bir ortam sağlarken; sanal para birimi Qtum’a yatırım yapan kullanıcılar forum sitelerindeki görüşlere göre yatırım kararı verebilmektedir.

Qtum Haber

Qtum, yatırımcı sayısı her geçen gün artarken, bu fiyat hareketlerinde sanal para dünyasında yaşanan son gelişmelerin ve haber akışlarının da etkisi olmuştur. Yani kişilerin haber akışlarını ve sanal para piyasasıyla ilgili yaşanan gelişmeleri takip etmeleri oldukça yatırımcıların faydasına olabilir.

Qtum Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Qtum, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.