Pundi X

Pundi X

Bitci.com
Bitci.com
3645 kez okundu

Pundi XEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken; sembolü NPXS olarak tanımlanmıştır. Pundi X, 236 milyar coin dolaşım arzına ve maksimum ise 262 milyar coin arzına sahip bulunmaktadır.

Pundi X, kripto para piyasasındaki kripto paralardan biri olurken; yatırımcılar için sanal para birimlerinin kullanımını basit hale getirmek ve kullanımının sağlanacak alanını genişletmek amacıyla ortaya çıkarılmış merkeziyetsiz bir platformdur.

Pundi X, sanal para sektöründe yenilikçi rolünü üstlenerek sanal paraların tüm dünyada benimsenmesine katkıda bulunuyor.

Pundi X Madenciliği

Kirpto para birimi madencilik işi, yeni kripto paralar üretme işine verilen isimdir. Kripto para madenciliği en yalın tanımıyla, bir kripto para biriminin madencilik işi için kullanılan özel bilgisayarınızla madencilik havuzlarında bulunan kodlarla üretilmesidir. Sanal para madencilik işlemi yapmayı düşündüğünüz bilgisayarınıza yükleyeceğiniz madencilikle ilgili programlar sayesinde bu kripto para çıkarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pundi X Nasıl Alınır

Pundi X, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. Alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi’ bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT veya papara kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında NPXS’ye tıklayın.

7-    NPXS alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Pundi X ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Pundi X Fiyat ve Şuan Ne Kadar

Pundi X, Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2018) 0.0004 dolar seviyesinde işlem görürken; Pundi X’in dünkü fiyatına göre değişim oranı ise ortalama yüzde 2.33 oranında bulunuyor. Bu kripto para birimini satın almak için hemen www.bitci.com‘a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden NPXS seçerek belirlediğimiz sayıda NPXS  satın alımı yapabilirsiniz.

Ortaya çıktığı ilk günden beri oldukça dalgalı bir seyir izlemektedir. Aynı zamanda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2018) 0.0004 dolar seviyesinde bulunurken; dünkü fiyatına göre değişim oranı ise yüzde 2.33 oranında yukarıda görünüyor.

1 Pundi X Kaç TL ve Kaç Dolar?

Kripto para birimi Pundi X’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2018) 0.0026 TL seviyesinde bulunuyor. Bu sanal para biriminin sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com‘a hiçbir ek ücret ödemeden üye olup, borsa menüsünden XRP seçerek istediğimiz sayıda NPXS alımı yapabilirsiniz.

Bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2018) 0.0004 dolar seviyesinde hareket ederken; Pundi X’in dünkü fiyatına göre ise yüzde 2.33 oranında yukarıda işlem görüyor. www.bitci.com‘a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden NPXS seçip belirlediğiniz miktarda alım yapabilirsiniz.

Pundi X Satın Al

Yaşadığı sert fiyat hareketleri ile tüm dünyada kendinden söz ettiren Pundi X satın almak istiyorsanız sanal para borsa platformları üzerinden sahip olabilirsiniz. Bu sanal para biriminin sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

Pundi X Türkiye ve Borsası

Akıl almaz fiyat hareketleriyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların dikkatini çeken Pundi X ve diğer sanal para birimleri, her geçen zamanda bilinirliğini artırarak yatırımcı sayısına yenilerini ekliyor. Sanal para borsa platformlarında kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen Pundi X’ı Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com‘dan satın alabilirsiniz.

Pundi X’i sahip olmak isteyen kişiler, kripto para borsaları üzerinden alım işlemlerini gerçekleştirebilir. Bu bahsettiğimiz sanal borsalar üzerinden yatırımcılar, Pundi X ve başka bir dijital para birimleriyle ilgili işlem yapabilir. Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com‘a ekstra ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

Pundi X Grafik ve Analiz

Pundi X sanal para birimini veya başka bir kripto para birimlerini satın almadan önce, ilgilendiğiniz sanal para biriminin geçmiş verilerini içeren grafiklerini inceleyip değerlendirmek daha doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu analiz ile dijital paranın fiyat hareketlerini, dip ve zirve noktalarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer yatırım araçlarında olduğu gibi kripto para birimlerine yatırım yapan kişiler de, deneyimli kişiler tarafından yapılan analizleri takip ediyor. Sanal para dünyasında isim yapmış analistlerin yaptığı analizleri ve değerlendirmeleri sürekli takip etmek, yatırım kararı almadan önce sizin için yol gösterici olabilir.

Pundi X Nasıl Üretilir

Sanal para birimi madenciliği en yalın tanımıyla, bir sanal paranın madencilik işi için kullanılan özel bilgisayarınızla madencilik havuzlarında bulunan kodlarla üretilmesidir.

Pundi X Forum ve Haber

Forum siteleri üzerinden kripto para birimine yatırım yapan yatırımcılar ve yatırımcı adayları, bilgi alışverişi yaparak yatırımlarına yön verebilirken, bu forum sitelerinde yapılan fikir alışverişlerini kullanarak doğru zamanda doğru yatırım hamlesi yapabilir.

Pundi X ve diğer sanal para birimleri, her geçen gün yeni yatırımcıların dikkatini çekmeyi sürdürürken; yaşanan değer hareketlerinde sanal para dünyasında yaşanan yeni gelişmelerin de oldukça fazla etkisi bulunmaktadır. Yatırımcıların bu haber akışlarını ve son gelişmeleri takip etmeleri yatırım kararı alırken karar vermelerini kolaylaştıracaktır.

Pundi X Nereden Alınır?

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Pundi X ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.