PowerPool (CVP) Nedir?

PowerPool (CVP) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1557 kez okundu

PowerPool (CVP), Ethereum tabanlı protokollerde yönetişim gücü biriktirmeyi amaçlayan bir protokoldür. Bitci.com olarak bu makalede PowerPool (CVP) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca PowerPool’un arkasındaki ekibe, protokolün ürünlerine ve CVP tokeninin fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

PowerPool (CVP) Nedir?

“Gözetim dışı yapılandırılmış yatırımların DAO yöneticisi” olarak tanımlanmaktadır. PowerPool, yatırımcılar tarafından harmanlanan riskten korunma seçeneklerine sahip, çeşitlendirilmiş, aktif yönetilen, bol ödüllü ve gas açısından verimli çok zincirli tematik yatırım tokenleri sunmaktadır.

Protokol sayesinde token sahipleri, yönetim tokenlerini bir araya getirebilmektedir. Ayrıca yönetim tokenleri ödünç verilip ödünç alınabilmektedir. Bu tokenle gelir elde etmek ve tokeni protokol üzerinde yönetişim gücü olarak kullanmak için biriktirmek de mümkündür.

PowerPool’un (CVP) Kurucusu Kimdir? Ürünleri Nelerdir?

PowerPool (CVP) 2020 yılında anonim bir grup tarafından kurulmuştur. Meta-yönetim yoluyla zincir içi yönetişim problemlerini çözme amacına sahiptir.

Platformun amiral gemisi olarak tanımlanan ürün PowerIndex’tir. Yönetişim tokeni sahiplerinin bir dizinde araya gelmelerine olanak tanımaktadır. Kullanıcılar, yönetişim güçlerini PowerPool paydaşlarına devredebilmektedir. Bu sayede meta-yönetim sorununun çözülmesi amaçlanmaktadır. Token sahipleri, CVP likidite madenciliğinden artan gelirle bunu yapmaya teşvik edilmektedir. Power DAO aracılığıyla pay sahipleri, temeldeki projeleri toplu olarak yönetebilmektedir.

Powerpool CVP Token Nedir?

PowerPool protokolünün kripto para birimi CVP’dir. CVP’nin protokol içerisinde çeşitli kullanım durumları bulunmaktadır. Platformdaki kullanıcıları yönetmek ve teşvik etmek için bu token (CVP) kullanılmaktadır.

PowerPool’un (CVP) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre PowerPool’un (CVP) maksimum ve toplam arz miktarı 100,000,000 CVP’dir. Diğer yandan PowerPool’un (CVP) dolaşımdaki arz miktarı ise 30,181,906 CVP’dir. Bununla birlikte CVP’nin son 24 saatlik ticaret hacmi 3,233,897$ iken piyasa değeri 11,872,283$’dır.

CVP tokeni şu anda 0,393$ seviyesinden kripto para borsaların işlem görmektedir. Yazının yazıldığı hafta içerisinde en yüksek 0,435$ seviyesini gören CVP, en düşük ise 0,351$ seviyesini görmüştür. Ek olarak CVP tokeni Eylül 2020’de 17,27$’a kadar yükselmiştir. Bu seviye tokenin bugüne kadar gördüğü en yüksek seviyedir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.