Ontology

Ontology

Bitci.com
Bitci.com
962 kez okundu

Ontology, , yetkilendirme, güven ve kimlik gibi durumlardaki problemleri çözen Blockchain teknolojisidir. Sembolü ise ONT olarak belirlenmiştir. ONT, kamusal ve özel Blockchain uygulamalarına izin veren matrix blockhain formudur. Bu özellik de Ontology’yi birçok iş için uygun bir uygulama durumuna getiriyor.

ONT projesi, iş amaçlı kullanılması için Blockchain çözümleri sunmayı hedef edinmiştir. ONT geliştiricileri Blockchain’i farklı durumlarda şekillendirip, iş alanlarında ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Ontology Madenciliği

Kripto para madenciliği, kripto para birimi üretimi yapan ve blok zinciri üzerinde yaptığı işlemleri doğrulayan bir sistem olarak tanımlanabilir. Kripto para birimi madenciliği yapabilmeniz için için bazı ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Bunları işlemci, hard disk ve grafik kartı olarak sıralayabiliriz.

Ontology Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

Ontology, ortaya çıktığı günden bu güne zaman zaman hareketli bir seyir izlerken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (03.08.2019) 0.98 dolar seviyesinde bulunuyor. 

NEO temelli bir token olan ONT 2018 yılı mart ayında 2.7 dolar seviyesine yükselerek tarihi rekorunu kırdı. ONT, bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (03.08.2019) 0.98 dolar seviyesinde hareket ederken, düne göre fiyatı yüzde 0.14 oranında değer kazanmış bulunuyor.

Ontology Kaç Dolar ve Kaç TL?

Ontology projesi iş amaçlı kullanılması için Blockchain çözümleri sunmayı hedeflerken; bu yazıyı hazırladığımız sürede (03.08.2019) 0.98 dolar seviyesinde bulunurken, Ontology’nin fiyatı düne göre yaklaşık yüzde 0.14 oranında değer kazandı. 

Yetkilendirme, güven ve kimlik gibi durumlardaki problemleri çözen bir Blockchain teknolojisi olan Ontology’nin TL değerine baktığımızda 5.43 TL seviyesinde bulunuyor. 

Ontology Satın Al

Yaşadığı sert fiyat hareketleri ile zaman zaman adından söz ettiren Ontology sahibi olmak istiyorsanız kripto para borsaları üzerinden sahip olabilirsiniz. 

Ontology Grafik ve Analiz

Ontology ya da başka bir kripto para birimlerini satın almaya karar vermeden önce, ilgilendiğiniz sanal para biriminin geçmiş datalarını içeren grafiklerini incelemek daha doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Böylelikle ilgili sanal paranın fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi ONT için yatırım yapan deneyimli kişiler de ONT analizlerini takip ediyor. Kripto para dünyasında isim yapmış analistlerin yaptığı analizleri ve değerlendirmeleri takip etmek, yatırım kararı vermeden önce size yol gösterici olabilir.

Ontology Borsası ve Türkiye

Sert fiyat hareketleri yaşadığından beri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların dikkatini çeken Ontology, zaman geçtikçe bilinirliğini artırarak yatırımcı sayısına yenilerini ekliyor. 

Ontology’ye sahip olmak isteyen yatırımcılar, sanal para borsa platformları üzerinden alım ve satım işlemlerini yapabilirler. Bu borsalar üzerinden yatırımcılar, ONT ve diğer dijital para birimlerine sahip olabilir. 

Ontology Nasıl Üretilir?

Dijital para birimi madenciliği, kripto para birimi üretimi yapan ve blok zinciri üzerinde yaptığı işlemleri doğrulayan bir sistem olarak kısaca açıklanabilir.

Ontology Forum ve Haber

Forum siteleri üzerinden sanal para birimi dünyasına yatırım yapan kişiler bilgi alışverişi yaparak yatırım kararı alırken, bu bilgileri kullanarak doğru zamanda doğru yatırım hamlesi yapabilirler.

Ontology, her geçen gün yeni kişilerin dikkatini çekmeyi sürdürürken; yaşanan bu fiyat hareketlerinde kripto para dünyasında yaşanan gelişmelerin de etkisi bulunmaktadır. Dijital para dünyasına yatırım yapan ve yatırım yapmayı düşünen kişilerin haber akışlarını ve son gelişmeleri takip etmeleri karar vermeklerini kolaylaştıracaktır.

Ontology Nasıl ve Nereden Alınır?

Ontology’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında Ontology, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.