Nitro Network (NCash) Nedir?

Nitro Network (NCash) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
301 kez okundu

Nitro Network (NCash), LoRaWAN ve 3G/4G/5G ile birlikte IoT tarafından desteklenen en büyük merkezi olmayan özel iletişim ağını inşa etmektedir. Bitci.com.tr olarak bu makalede Nitro Network (NCash) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca NCash fiyatına değinmeyi de ihmal etmeyeceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Nitro Network (NCash) Nedir?

Nitro’nun merkezi olmayan PCN’sinin katılımcıları, sahip oldukları, işlettikleri ve kazandıkları kapsayıcı bir ekosistemin parçasıdır. Nitro’nun PCN’si bir oyun değiştirici olacak ve özünde tescilli tokeni NCash’e sahip olacaktır. Nucleus vizyonu, işletmelerden gelen talebe hizmet edecek merkezi olmayan bir özel veri ağı oluşturmak için tam yığın bir altyapı inşa etmektedir. Markalar, OTT içerik sağlayıcıları, IoT cihaz üreticileri, Telekomlar, Bulut Yönetim Platformları, alışveriş merkezindeki bir tüketici için temel internet hizmetinden yüksek hızlı içerik tüketimine kadar yardımcı programlara hizmet veriyor. Ayrıca akıllı şehirler, otonom arabalar, endüstriyel IoT, dijital sağlık ve mümkün olan en az gecikmeyle hareket eden robotlar üzerinde de çalışmalar sürdürülmektedir. Altyapıdan gelen çok sayıda iş kullanım durumu, madencilere ilk on yıl için ortalama 100%’ün üzerinde bir getiri sağlamaktadır. Bu da ağın büyümesi için olağanüstü bir teşviktir.

NCash Token Nedir?

NCash, yardımcı program odaklı kullanım durumu için işlem tokenidir. Ayrıca NCash, katılımcılara etkin bir şekilde veri dağıtarak ekosistem arasında değer yaratmaktadır. Bununla birlikte gerçek bir topluluğa ait kamu hizmetleri anlayışı yaratmayı amaçlamaktadır. NCash yardımcı programı, IoT kullanımını etkinleştirmek için veri aktarımıyla çalıştırılır. Ev otomasyonunun veri aktarımını etkinleştirmek için NCash kullanılmaktadır. NCash yardımcı programı için tek bir veri işlemini temsil etmektedir. NCash, ağda yaratılan ve yakalanan tüm değerler için değer alışverişi aracı olmaktadır.

Nitro Network (NCash) Toplam Arzı Nedir? NCash Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Nitro Network (NCash) toplam arz miktarı 10.000.000.000 NCash’dir. Dolaşımdaki arz miktarı 2.901.432.138 NCash olarak görülmektedir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 83.794$ olan Nitro Network’ün (NCash) piyasa değeri 140.460$’dır.

NCash şu anda kripto para borsalarında 0,000048$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ocak 2018’de 0,051$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.