Neos Credits (NCR) Nedir?

Neos Credits (NCR) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
949 kez okundu

NEOS Credits (NCR) bilinmeyen için tasarlanmış bir metevarse’dir. Bitci.com olarak bu makalede Neos Credits (NCR) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Neos Credits (NCR) Nedir?

Solirax tarafından geliştirilen, VR teknolojisi ve blok zincirinin gücünden yararlanan bir metaverse projesidir. Kullanıcıların diğer insanlarla gerçek zamanlı olarak içerik oluşturmalarına katkı sağlamaktadır. Sanatçılar, tasarımcılar ve ilginç topluluklar, sanal gerçeklik ortamında bir araya gelme şansına sahiptir.

Herkesin sosyal bir ortamda yapılacak ilginç veya faydalı şeyler bulabilmesi için tasarlanmıştır. Sanal gerçeklik için çok yönlü ve zengin özelliklere sahip metaverse kaynaklarından biridir. Multimedya, oyunlar, geliştirici sanal alanı, profesyonel çalışma alanı ve daha fazlasını kullanıcılarına sunmaktadır.

Platform; sosyal VR’nin ne yaparlarsa yapsınlar herkesin yaşamının bir parçası olması gerektiğine inanmaktadır. Yine platforma göre, insanların fikirlerini ve yaşamlarıyla başkalarıyla paylaşma biçimlerinin gelişmesi gerekmektedir.

Neos Credits’in (NCR) Amacı Nedir?

Platformun temel amacı sanal işbirliğini sağlamaktır. Platform sayesinde sanal işbirliğine geçişin hızlanması hedeflenmektedir. Projenin arkasındaki ekip, Neos Credits’in ileride dünyaya ilham veren ve örnek olarak görülen herkesin tercih ettiği küresel bir platform haline gelmesini amaçlamaktadır.

NCR Nedir?

NCR, Neos Metaverse’in resmi para birimidir. Neos’un beta sürümünde kendi kendini organize eden faaliyetler NCR tokeni kullanılmaktadır. Ayrıca bu tokeni diğer kullanıcılara yollamak da mümkündür. Bununla birlikte oyun içi ekonomi sağlayan Neos Mağazısı’nda da NCR’den yararlanılmaktadır.

Her Neos hesabının NCR ile ilişkili yönetilen bir cüzdanı bulunmaktadır. Bu cüzdanların anahtarları cold storage (soğuk depolama/soğuk cüzdan) ile saklanmaktadır. Kullanıcıların bakiyesi, Dash menüsündeki UserInfo bölümünde görünmektedir.

Neos Credits’in (NCR) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Neos Credits (NCR) maksimum ve toplam arzı 50,000,000 NCR’dir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 40,661,511 NCR’dir. Bununla birlikte Neos Credits’in (NCR) son 24 saatlik ticaret hacmi 115,701$ iken piyasa değeri 12,264,048$’dır.

NCR tokeni şu anda kripto para borsalarında 0,303$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 9,42$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.