MonaCoin

MonaCoin

Bitci.com
Bitci.com
2182 kez okundu

MonaCoin, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, sembolü MONA olarak tanımlanmıştır. Şu an 69.9 milyon coin dolaşım arzına sahipken; maksimum 105 Milyon coin arzına sahiptir.

Sanal para birimi Monacoin, Peer-to-Peer (eşler arası) sanal işlemler için tasarlanmış kripto para birimidir. Aynı zamanda ‘ilk Japon kripto para birimi’ olarak isimlendirilirken, Japonya’nın Bitcoin veya Litecoin‘e karşı ulusal bir alternatif para birimi haline geldi.

MonaCoin Madenciliği

MonaCoin madenciliği, iyi bir yatırım aracı olarak düşünülürken, bunun için henüz yerli web sitelerinde detaylı açıklama bulunmamaktadır. Sanal para birimi MonaCoin’i amd kartlarla veya Nvidia kartlarla farklı sistemleri kullanarak kripto para birimi olan MonaCoin’in madenciliğini yapabilirsiniz. Eğer Amd kartla madencilik işlemi yapmak isterseniz Sgminer kullanmalısınız. Ancak Nvidia kartınız varsa Ccminer kullanmalı ve madencilik işlemi yapmalısınız.

MonaCoin Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

MonaCoin, birçok kripto para biriminde olduğu gibi sert aşağı ve sert yukarı hareketler gösterirken; bu yazıyı hazırladığımız sırada (12.03.2019) 1.79 dolar seviyesinde işlem görürken; dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.75 oranında geriledi. 

MonaCoin, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.03.2019) 1.79 dolar seviyesinde hareket ederken; dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.75 oranında değer kaybetmiş görünüyor.

1 MonaCoin Kaç TL ve Kaç Dolar?

Sanal para birimi MonaCoin’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (12.03.2019) 9.98 TL olarak işlem görüyor. MonaCoin sahibi olmak artık çok kolay. 

Bu sanal para biriminin şu an 69.9 milyon coin dolaşım arzına, maksimum 105 Milyon coin arzına sahipken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.03.2019) 1.79 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ek olarak dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.75 oranında değer geriledi. 

MonaCoin Satın Al

MonaCoin para birimi satın almak için kripto para borsa platformlarına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra hızlı bir şekilde istediğiniz satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ancak güvenli ve saygın bir borsa platformunu seçmenizi öneririz.

MonaCoin Türkiye ve Borsası

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yer alan sanal para borsalarında da MonaCoin’in sanal para işlemi yapılmaktadır. Bu kripto para borsaları üzerinden satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Bu sanal para biriminin sahibi olmak istiyorsanız, işlem yapan sanal borsaları üzerinden alım işlemini gerçekleştirebilirler.

MonaCoin Analiz ve Grafik

MonaCoin’in sahibi olmak isteyen kullanıcılar, birçok yerde yayınlanan analizleri takip ederek yatırım yapmadan önce bilgi sahibi olabilir. Yatırımcıların adı öne çıkmış analistlerin de analizlerini takip etmeleri faydasına olacaktır.

Oldukça hareketli bir seyri olan bu sanal para birimi ile ilgilenen kişiler, MonaCoin’in tüm geçmiş grafiklerine ve dip, zirve noktalarına bakarak daha doğru ve stratejik karar alabilir.

MonaCoin Nasıl Üretilir?

Kripto para birimi MonaCoin’i amd kartlarla ya da Nvidia kartlarla farklı sistemleri kullanarak dijital para birimi MonaCoin’in madenciliği yapabilirsiniz.

MonaCoin Forum ve Haber

Dijital para birimlerinin ve birçok finansal konunun konuşulduğu forum sitesi varken, bu forum sitelerinde kullanıcılar fikir alış verisinde bulunarak yatırım kararı almakta yardım alabiliyor.

Finansal piyasalarla ve ekonomiyle ilgili haber akışları ve son gelişmelerin kripto para değerleri üzerinde etkili olduğunu düşünürsek; Yatırım yapmak isteyen kişilerin MonaCoin’in haberlerini yakinen takip etmeleri faydalarına olacaktır.

MonaCoin Nasıl ve Nereden Alınır?

MonaCoin’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında MonaCoin, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.