MicroPets (PETS) Nedir?

MicroPets (PETS) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
525 kez okundu

MicroPets, son dönemin popüler meme (şaka) token akımı ve NTF popülerliğinden yararlanan bir BSC tokenidir. Platform, Doge’tan Floki’ye kadar kripto alanında meme’leri almış ve onları 3D NFT’lere dönüştürmüştür.

Platform, 30’dan fazla DeFi ve pazarlama uzmanını bünyesinde barındırmaktadır. Ekip, pazarlamanın yanı sıra ilgi çekici bir ortam yaratarak topluluğa ve yatırımcılara hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

MicroPets (PETS) Nasıl Çalışıyor?

Kullanıcılar, Micropets dApp’i kullanarak platform mağazasından bir sandık satın almalıdır. Satın alımdan sonra, her biri nadir sekiz rastgele NFT’ten birinin kilidi açılmaktadır. Çıkan MicroPet, stake edilebilir ya da kullanıcı onunla ödül kazanabilmektedir.

MicroPets’ten (PETS) Nasıl Para Kazanılmaktadır?

Kullanıcılar NFT evcil hayvanlarıyla Micropets’ten (PETS) para kazanabilmektedir. Para kazanma seçenekleri şunlardır:

  • Evcil hayvanlar (pets) stake edilerek pasif gelir elde edilebilmektedir.
  • Mythical (efsanevi) evcil hayvan elde etmek için kasa açılabilmektedir.
  • Evcil hayvan nadirliğine göre ödül miktarı artmaktadır.
  • Play-to-earn (Oyna kazan) oyununda mobil evcil hayvanlar kullanılabilmektedir.

MicroPets ve Metaverse İlişkisi Nedir?

Platform, Petropolis adını verdiğini bir metaverse’e sahiptir. Kullanıcılar bu metaverse’te kazanmak için oyna adını verilen sistemle para kazabilmektedir. Ayrıca bu evrende; 3D hayvanların seviyesini yükseltmek, kaynak toplamak, düşmanlarla savaşmak, mağaza ve oyunlar inşa etmek mümkündür.

MicroPets Runner Nedir?

Platform, yakında MicroPets Runner isimli mobil oyununu piyasaya sürmeyi planlamaktadır. Ek olarak kullanıcılar oyun sayesinde sihirli sandık çekilişine katılabilmektedir. Ayrıca mağaza ödülleri için token alışverişi de yapabilecektir.

MicroPets’in (PETS) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre MicroPets’in (PETS) maksimum ve toplam arzı 10,000,000,000,000 PETS’tir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 8,871,766,181,956 PETS’tir. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 109,016$ olan projenin piyasa değeri 12,055,313$’dır.

PETS şu anda borsalarda 0,00000136$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kaısm 2021’de 0,00002007$ seviyesini görmüş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.