Metahero (HERO) Nedir?

Metahero (HERO) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1276 kez okundu

Metahero (HERO) sosyal medyada, oyunlarda, modada, sanatta ve tıpta kullanılmak üzere 3D avatarlar ve sanal nesneler oluşturmaya yarayan bir platformdur. Ultra gerçekçi 3D teknolojisini kullanan deflasyonist bir yardımcı program tokeni olarak da tanımlanabilmektedir. Bitci.com olarak bu makalede Metahero Nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

Metahero, gerçek hayattaki nesnelerin veri tabanında kullanışlı avatarlara dönüştürülmesi ve gerçekçi şekilde taranmasını teşvik etmektedir. Bu fikrin Metahero’yu gerçeklik ve dijital dünya arasında bir köprü haline getirmesi planlanmaktadır.

Platformun teknolojisi; sanatçıları, girişimcileri ve oyuncuları birbirine bağlamaktadır. Ek olarak bu bağlantı, sosyal medya ve sanata yayılan gerçek iş kullanım örneklerini kullanan HERO tokeniyle kurulmaktadır.

Metahero (HERO) Nedir?

Metahero; oyunlarda, sanal gerçeklikte, sosyal medyada kullanılması için gerçekçi 3D avatarlar ve sanal öğeler üreten tarama ve modelleme teknolojisini pazara getirmektedir. Aynı zamanda bu teknoloji, kullanıcısına gerçek dünyadaki sanat eserlerinden NFT’ler oluşturulmasına izin vermektedir.

Platform 3D tarama alanında önemli bir şirket olan Wolf Studio ile ortaklık ilişkisine sahiptir. Son dönemde Wolf Studio, CD Projekt oyunu CyberPunk 2077 için karakter yaratmıştır. Yani teknolojisi test edilmiştir ve büyük endüstri partnerleri tarafından kullanılmıştır.

  • Kullanıcılar kendi 3D avatarlarını yaratabilmektedir.
  • 3D NFT’ler tarayıp oluşturmak mümkündür.
  • HERO tokeniyle platformda işlem yapılmaktadır.

Metahero ve Metaverse İlişkisi Nedir?

Metahero, taranan nesnelerin ve insanların büyük bir veritabanını oluşturarak dünyayı Metaverse’e taşımayı planlamaktadır. Platform “Gerçek dünyada yapabiliyorsanız Metaverse’de de yapabilirsiniz” sloganına sahiptir. Yatırımcılar ve kullanıcılar, taranma yeteneğine ve mülkleri üzerinde tam bir kontrole sahip olacaktır. Ek olarak projede şu özellikler yer alacaktır:

  • Oyun: Kullanıcılar, kendilerini bir video oyunu içerisinde oynayabilecektir.
  • Lisanslama: Kullanıcılar, mülklerini dışarıdan geliştiricilere lisanslayıp kendileri için gelir yaratabilecektir.
  • NFT: Kullanıcılar doğruda açık artırma, ticaret veya satış yapmak için NFT’ler oluşturabilecektir.

HERO Tokeni Nedir?

Metahero, HERO tokeniyle kriptonun toplu olarak benimsenmesini sağlamaktadır. HERO, tüm ekosistemin tek para birimi olarak görev yapacaktır. Ek olarak HERO ile ödenmesi mümkün olan şeyler şu şekildedir: Taramalar, lisanslama, NFT’ler ve tüm ödemeler.

Metahero’nun (HERO) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko’da yer alan verilere göre Metahero’nun (HERO) maksimum arzı 10,000,000,000 HERO, toplam arzı 9,766,213,274 HERO’dur. Dolaşımdaki arz miktarı ise 5,278,698,989 HERO’dur. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 23,918,493$ olan projenin piyasa değeri 307,065,069$’dır.

HERO tokeni şu anda borsalarda 0,056698$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Aralık 2021’de 0,252021$ seviyesine yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.