Lympo (LYM) Nedir?

Lympo (LYM) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
642 kez okundu

Lympo (LYM) birden fazla kullanıcıyı birbirine bağlamak için blok zincir teknolojisini kullanan sağlıklı yaşam tarzı ekosistemdir. Bitci.com olarak bu makalede Lympo Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca LYM fiyatına değineceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Lympo Nedir? LYM Nedir?

Kullanıcı tarafından oluşturulan, sağlık veri yönetimine yeni bir yaklaşım getiren bir blok zinciri girişimidir. Kullanıcı tarafından oluşturulan spor, sağlık ve zindelik verilerini ödüllendirmektedir. Ek olarak kullanıcıyı güçlendiren küresel bir ekosistem kurmayı amaçlar.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Lympo’nun ana hedefi; toplanan verilerin verimli bir şekilde kullanılabileceği ve her ekosistem katılımcısına eşit davranılan bir pazar yeri oluşturmaktır.

LYM Nedir?

Platformun yerel kripto para birimidir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen ERC-20 standartlarına sahip bir kripto para birimidir. LYM bir ödül tokeni olarak platforma hizmet etmektedir.

Lympo, kullanıcı tarafından oluşturulan spor ve sağlık verilerinin etkin bir şekilde paraya çevrilmesi yoluyla değer üretmektedir. Bu veriler; blok zinciri defteri aracılığıyla toplanır ve daha sonra iyi bir yaşam kalitesinin geliştirilmesi için harcanabilecek LYM tokenleriyle de kullanıcı teşvik edilmektedir. Ayrıca platform, kullanıcıların eğlenceli görevleri tamamlayarak LYM kazanabilecekleri işleyen Android ve iOS uygulamalarına da sahiptir.

Lympo Neyi Çözüyor?

Platforma göre; kullanıcılar, şirketler ve verileri arasındaki uyum, bağlantı ve işbirliği arasında ciddi bir eksiklik bulunmaktadır. Lympo ise kullanıcıları daha sağlıklı olmaya ve verilerini paylaşmaya teşvik eden mobil sağlık veri sistemiyle bu eksikliği kapatmaktadır. Ayrıca sektöre daha fazla şeffaflık getirdiğini de ifade etmektedir. Lympo sayesinde kullanıcılar; sağlık hedeflerine ulaşmak için kripto parayla ödüllendirilecektir. Ek olarak kullanıcılar, verilerinin kontrolünü de tekrar kazanacaktır.

Lympo (LYM) Nedir? LYM Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Lympo (LYM) toplam arz miktarı 1,000,000,000 LYM’dir. Diğer yandan dolaşımdaki Lympo (LYM) arz miktarı ise 843,500,000 LYM olarak dikkat çekmektedir. Bununla birlikte Lympo (LYM) son 24 saatlik ticaret hacmi 106,664$ iken piyasa değeri 1,892,497$ olarak görülmektedir.

LYM token şu anda kripto para borsalarında 0,0022$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Haziran 2018’de 0,142$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.