LTO Network (LTO) Nedir?

LTO Network (LTO) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
476 kez okundu

LTO Network, kritik iş bilgilerinin güvenliği sağlamak, doğrulamak ve değiş tokuş etmek için hibrit bir blok zinciridir. Platformun kripto para birimi ERC-20 standardına sahip LTO’dur. Bitci.com olarak bu makalede LTO nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

LTO Network (LTO) Nedir?

Canlı sözleşmeler kullanarak, birçok kuruluşun karşılaştığı veri silolarını kırmayı amaçlayan iş uygulamalarının entegrasyonu için tasarlanmıştır. Konsensüs için halka açık bir blok zinciri kullanan özel bir katmana sahiptir. Bağlayıcı sözleşmelerle ilgili ihtiyaçlara hizmet eden dijital dağıtık bir destek kayıt sistemi sunmayı amaçlamaktadır.

Platform, gerçek dünyadaki yasal işlemlerin oluşturduğu iş yükünü ortadan kaldırmak için bu yükü dijital dünyaya aktarmaktadır. İşlemler (yasal) merkezi olmayan sistemi üzerinden paylaşılmaktadır. Böylece platformun şeffaf oluşunu sağlanmaktadır. Ancak kişisel işlemlerde kullanıcıların kişisel verileri özel bir yerde saklanmaktadır.

Platform tokenlerini iki farklı farkı zincirde tutmaktadır. Bunlar ana ağ ve ERC20’dir. Ana ağ tokenleri, birlikte çalışılan kurumsal yatırımcılara verilmektedir. Bu yatırımcılar, borsalarda işlem görmeyen bir tokene sahip olmaktadır. Bununla birlikte yatırımcılar, ERC-20 tokenine geçiş yapmak isterlerse belirli bir ücret ödeyerek bunu gerçekleştirebilirler.

LTO Newtork’ün Avantajları Nelerdir?

  • Tasarruf: Mektup, faks veya e-posta yoluyla alınan verileri manuel olarak sisteme girmek gibi görevler geçmişte kaldı. LTO Network’ün blok zinciri teknolojisiyle tüm taraflar, bu süreçleri yürütmek ve yönetmek için kullandıkları sistemlere yapılandırılmış veriler toplayabilir. Ağ, yönetim yükünü %30’dan fazla azaltmaktadır.
  • Kolay entegrasyon: LTO Network ile tüm BT altyapınızı değiştirmeniz gerekmez. LTO Ağı’nı yönetmek, kaydetmek ve iletişim kurmak için mevcut sistem ve uygulamalarını kullanabilirsiniz. Üstelik uygulamanın kullanımı, bir API’yı bağlamak kadar basittir.
  • Tasarıma uygun: LTO Network ile kanıtları korumak ve düzenlemelere uymak için tüm veri girişlerini kaydedebilirsiniz. Platform, iş süreçlerinizde hem dahili hem de harici iletişim için kolayla uyumluluk raporu hazırlanmasına olanak tanımaktadır.

Ek olarak LTO Network’ün birçok partneri bulunmaktadır. Bu partnerler şunlardır: CMS, IBM, INATBA, ISO, Dutch Blockhain Coalition, The Hague University, Certik, Byld, Mousebelt, 15000V, Unchain, Litebit ve Ankr.

LTO Network’ün (LTO) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine platformun toplam arzı 401,931,245 LTO’dur. Dolaşımdaki arz miktarı ise 301,332,112 LTO’dur. Bununla birlikte son 24 saatlik ticaret hacmi 7,201,269$ olan projenin piyasa değeri se 72,028,508$’dır.

LTO Network’ün işlem gördüğü mevcut fiyat 0,239005$’dır. Ancak Nisan 2021’de 1$’a yaklaşmış ve 0,901021$’ı görerek kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.