KuCoin Shares

KuCoin Shares

Bitci.com
Bitci.com
1385 kez okundu

KuCoin SharesEthereum platformunda verilen bir kripto para tokenı olurken; KuCoin Shares’in sembolü KCS olarak tanımlandı. KuCoin şu sıralarda 88.8 milyon coin dolaşım arzına sahipken, maksimum piyasa arzı 180 milyon coin’dir.

Sanal para birimi KuCoin Shares token’ların yarısı yatırımcılara ayrılırken; token’ların geri kalanı ise platform kurucularına ve danışmanlarına verilmek için Eylül 2021 tarihine kadar donduruldu.

KuCoin Shares Madenciliği

Bilindiği gibi her sanal para biriminin madenciliği yapılamamaktadır ve KuCoin Shares’da madenciliği yapılamayan sanal para birimlerinden biridir.

Kripto para madenciliği yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak hangi sanal para biriminin madenciliğini yapmak istediğinize karar verip; sonrasında da madencilik işi yapacağınız bilgisayarınızın donanımını uygun hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun yanında tabii elektrik gibi masraflarınızı ve gelirinizi de iyi hesaplamanız gerekir.

KuCoin Shares Fiyat ve Şuan Ne Kadar?

KuCoin, birçok kripto para biriminde yaşandığı gibi sert fiyat hareketleriyle birçok yatırımcının dikkatini çekerken; bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (15.08.2019) 1.64 dolar seviyesinde hareket ediyor. KuCoin, dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 4.52 oranında düştü.

KuCoin, piyasaya ilk çıktığı zaman değeri 0.69 dolar seviyesindeyken; Ocak 2018 tarihinde 20 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Daha sonra bu seviyelerden çok sert bir şekilde gerileyen KuCoin, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (15.08.2019) 1.64 dolar seviyesinde bulunuyor. KuCoin, dünkü fiyatına göre ise yüzde 4.52 oranında geriledi.

1 KuCoin Shares Kaç TL ve Kaç Dolar?

Sanal para birimi KuCoin Shares’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (15.08.2019) 9.29 TL seviyesinde işlem görüyor. 

2018 Ocak ayında tarihi zirvesini gören KuCoin Shares, sonrasında beklentilerin aksine oldukça sert bir şekilde gerileyerek yatırımcısını üzdü. Shares, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (15.08.2019) 1.64 dolar seviyesinde bulunurken; dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 4.52 oranında değer kaybetti.

KuCoin Shares Satın Al

2018 yılı Ocak ayında 20 doların üzerine çıkarak rekor kıran KuCoin Shares, satın almak için kripto para birimi borsalarını kullanmanız gerekmektedir. Bu sanal borsa platformlarından hesap oluşturarak istediğiniz kripto para birimi satın alım işlemi yapabilirsiniz. 

KuCoin Shares Grafik ve Analiz

Sanal paralara yatırım yapan kişiler, bir yatırım kararı almadan önce ilgili sanal para biriminin geçmiş datalarını içeren grafikleri incelemeleri yatırım kararı esnasında yararlı olacaktır. Yatırımcılar böylece fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarıyla ilgili değerlendirme yapabilir.

KuCoin Shares’e satın almak isteyen yatırımcıların, yatırım kararı almadan önce sanal para birimiyle ilgili yayınlanan analizleri incelemeleri; özellikle de adı öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmeleri yatırım kararı alma noktasında faydalı olacaktır.

KuCoin Shares Türkiye ve Borsası

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Shares özellikle sert fiyat hareketlerinden sonra yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Shares ve diğer dijital para birimlerini satın almak için kripto para birimi borsalarını kullanabilirsiniz. 

Sanal paralara kişilerin ilgili artıkça, kripto para borsa platformlarının da sayısı ve işlem hacmi artmıştır. Ancak sanal paralara yatırım yapacak yatırımcılar, satın alım işlemi yapacakları borsa platformunu seçerken dikkatli davranmaları faydalarına olacaktır.

KuCoin Shares Nasıl Üretilir?

Artık hepimizin bilindiği gibi her kripto para biriminin madencilik işi yapılamamaktadır ve KuCoin Shares’da madenciliği yapılamayan kripto para birimlerinden biridir.

KuCoin Shares Forum ve Haber

Sanal para birimlerinin konuşulduğu çok sayıda forum sitesi bulunurken, bu bahsettiğimiz forum sitelerinde kişiler fikir alış verisinde bulunarak yatırım kararı alma noktasında yardım alabilir.

Kripto para birimi KuCoine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların KuCoin ile ilgili ve kripto para piyasasıyla ilgili haberleri ve son gelişmeleri sürekli olarak takip etmeleri yararlarına olacaktır.

KuCoin Shares Nasıl ve Nereden Alınır?

KuCoin’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında Kucoin Shares, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.