Jobchain (JOB) Nedir?

Jobchain (JOB) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
660 kez okundu

Jobchain (JOB); insanların iş bulmasına yardımcı olmayı ve işe alındıktan sonra da maaşlarının kripto para birimleriyle ödenmesini sağlamayı hedefleyen projedir. Bitci.com olarak bu makalede Jobchain Nedir ve JOB Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Jobchain Nedir? JOB Nedir?

İş dünyası için tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformudur. İnsanların iş bulmasına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca maaş ödemelerinin de kripto para birimleriyle yapılacağı bir dünyayı hayal etmektedir.

Platform işverenleri, yetenekli çalışanlarla buluşturmaktadır. İşverenlerin açık pozisyonları için en iyi adayları bulmaları, diğer yandan ise iş arayanların en iyi fırsatları bulmaları için güvenli ve verimli bir yol sağlamaktadır.

Jobchain, blok zinciri üzerine kurulu modern bir toplumun gelişimine katkıda bulunma vizyonuna sahip bir şirket olarak tanımlanmaktadır. Jobchain Mobile App, kullanıcılara kripto para biriminde maaş aldıkları bir ortamı sunar. Ayrıca her zaman ve her yerde iş bulmak ve/veya personel kiralamak için güvenli bir ortam oluşturulmuştur. Üstelik Jobchain Mobile App; kullanıcıların Bitcoin, Ether veya JOB token gibi kripto para birimleriyle işlem yapmasını sağlamaktadır. Uygulama sayesinde kullanıcılar bu kripto paraları satın alıp satabilir veya takas edebilir.

Jobchain Kimin Tarafından Kuruldu?

Platformun öne çıkan ismi Adam Krellenstein’dir. Ancak patform; blok zincir teknolojisine tutkuyla bağlı olduğu ifade edilen deneyimli girişimcilerden tarafından kurulmuştur. Ekip; finans, pazarlama ve iş geliştirme alanlarında geçmişe sahip kurucuları içermektedir. Bu kişiler, sektörde 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

JOB Nedir?

Platformun yerel kripto para birimidir. İşlem ücretleri ve veri depolama ücretleri JOB ile ödenmektedir. Ayrıca JOB’un yönetişim görevi de bulunmaktadır. Ağ kaynaklarının nasıl harcanacağı gibi konularda JOB tokeni sahipleri söz hakkına sahiptir. İş sözleşmelerinin ödenmesi, maaşlarda geri ödeme yapılması ve online alışveriş gibi alanlarda da JOB’un kullanımı mümkündür.

Jobchain Toplam Arzı Nedir? JOB Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Jobchain (JOB) toplam arz miktarı 100,000,000,000 JOB’tur. Ancak dolaşımdaki  Jobchain (JOB) miktarı tam olarak bilinmemektedir.

JOB token şu anda kripto para borsalarında 0,00061$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Ağustos 2020’de 0,371$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.