Ispolink (ISP) Nedir?

Ispolink (ISP) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
1229 kez okundu

Ispolink, geliştiriciler için BSC ve AI’dan yararlanan Metaverse tabanlı bir çapraz zincir platformudur.  Platform; kripto firmaları, Metaverse projeleri, oyun şirketleri, DeFi işletmeleri ve NFT projelerini ihtiyaç duydukları “yeteneklerle” birleştirmektedir. Bitci.com olarak bu makalede İspolink Nedir sorusuna yanıt vereceğiz.

Ispolink (ISP) Nedir?

Platform; Binance Smart Chain ve Polygon’un katman 2 ölçekleme teknolojisi tarafından desteklenen geliştiriciler için yeni bir çapraz zincir platformudur. Blok zinciri ekosistemi, blok zinciri alanındaki devasa yetenek havuzundan yararlanmak için tasarlanmıştır. Merkeziyetsiz ödemelere ve çoklu platform içi token programlarına olanak tanımaktadır.

İşletmelerin günümüzde karşılaştığı en temel zorluklardan biri kalifiye çalışan bulmaktır. Ispolink, işe alım sürelerini basitleştiren ve geliştiren, en son teknolojilerden yararlanan tam döngü bir “çöpçatanlık” iş platformu sunmaktadır. Üstelik platform, iş verenler açısından bu süreci daha az maliyetli ve zaman açısından tasarruflu şekilde yürütmektedir.

Ispolink’in (ISP) Hedefi Nedir?

Platform özellikle blok zinciri ve IT endüstrisinde faaliyet gösteren işletmeleri hedeflemektedir. Başvuranların eleme ve seçim sürecinin verimli şekilde gerçekleştirmesi için şirketlere kapsamlı bir “araç seti” sunulmaktadır. Bu araç setiyle en yetenekli ve uygun adayların elde edilmesi ve seçilmesi amaçlanmaktadır.

Ispolink’in (ISP) Yatırımcıları ve Partnerleri Kimdir?

Ispolink’in yatırım aldığı şirketler arasında AU21 Capital, Genblock Capital, Titans Ventures ve Magnus Capitals bulunmaktadır. Diğer yandan platformun partnerlik yaptığı şirketler arasında ise DAO Maker, Polygon, Reef ve Pax World yer almaktadır.

ISP Nedir?

Platformun kripto para birimi ISP’dir. Ispolink’in merkeziyetsiz, çok zincirli ve birlikte çalışabilir çözümü; kullanıcıların platformu yerel ISP tokeniyle geniş ölçekte kullanabilmesini sağlamaktadır.

Ek olarak platformun merkezi olmayan ödeme sistemi, yerel bir ERC20 standardı Ispolink (ISP) tarafından desteklenen Ethereum protokolüne dayanmaktadır.

Ispolink’ın (ISP) Toplam Arzı ve Mevcut Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Ispolink’in (ISP) toplam arz miktarı 10,000,000,000 ISP’tir. Dolaşımdaki arz miktarı ise 3,008,152,161 ISP’tir. Bununla birlikte on 24 saatlik ticaret hacmi 782,316$ olan platformun piyasa değeri 7,763,821$’dır.

ISP tokeni şu anda kripto para borsasında 0,00257109$ seviyesinden işlem görmektedir. Hafta içinde en düşük 0,00249129$ seviyesini gören ISP, en yüksek ise 0,00257620$ seviyesine ulaşmıştır. Ek olarak ISP, Kasım 2021’de 0,01830029$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmayı başarmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.