İost

İost

Bitci.com
Bitci.com
1474 kez okundu

IOST, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olup; sembolü IOST olarak tanımlanmıştır. IOST, 12 milyar coin dolaşım arzına sahip olurken tamamı şu an dolaşımdadır.

Sanal para birimi IOST, çevrimiçi servis sağlayacak yatırımcılar için altyapı oluşturmaya tasarlanan yeni nesil bir Blockchain yani blok zincirdir. IOST, yatay ölçeklenebilir bir teknoloji kullanılır.

IOST projesi olarak, ‘nesnelerin interneti’ ve ‘değerli internet’ benzeri merkeziyetsiz hizmetler yapılmak isteniyor.

IOST Madenciliği

Sanal para madencilik işi yapmak istiyorsanız, öncelikle tabii ki hangi sanal paranın madenciliğini yapmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra ise madencilik işi yapacağınız bilgisayarınızın donanımını madencilik yapmaya uygun hale getirmeniz gerekmektedir. Ayrıca madencilik yaparken oluşacak elektrik gibi masraflarınızı ve gelirinizi de iyi hesaplamanız gerekir.

IOST Nasıl Alınır

IOST’u kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz

IOST Ne Kadar

Nisan 2018 tarihinde 0.60 dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kıran IOST, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (18.08.2019) 0.0089 dolardan işlem görüyor. IOST’un düne göre fiyatı ise yüzde 2.21 oranında yükseldi.

IOST Fiyat

Sanal para birimi IOST, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (18.08.2019) 0.0089 dolar seviyesinde hareket ederken; IOST’un düne göre fiyatı ise ortalama yüzde 2.21 oranında değer kazandı. 

1 IOST Kaç TL

IOST, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; TL olarak değerine baktığımızda 0.0495 TL seviyesinde hareket ediyor. IOST sahibi olmak artık çok kolay. 

IOST Kaç Dolar

0.60 dolar seviyesine kadar yükselerek tarihi zirvesini gören IOST, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (18.08.2019) 0.0089 dolar seviyesinde bulunuyor. IOST’un düne göre fiyatı ise yüzde 2.21 oranında yukarıda bulunuyor. 

IOST Satın Al

IOST, sahibi olmak için sanal para borsa platformlarını kullanmanız gerekmektedir. Bu sanal para birimi borsalarından hesap oluşturarak istediğiniz dijital para birimine sahip olabilirsiniz. 

IOST Borsası

Kripto para birimine yatırımcıların ilgisi artıkça, kripto para borsalarının da sayısı ve işlem hacmi çoğalmıştır. Ancak dijital para birimlerine yatırım yapacakların, satın alım işlemi yapacakları borsaları seçerken dikkatli davranmaları faydalarına olacaktır. 

IOST Grafik

Dijital paralara yatırım yapan yatırımcılar, yatırım için bir karar almadan önce ilgili kripto para biriminin geçmiş verilerini içeren grafikleri incelemeleri yatırım kararı sırasında yararlı olacaktır. Kişiler böylelikle fiyat hareketleri ve dip, zirve noktaları ile ilgili fikir sahibi olup daha isabetli yatırım kararı verebilir.

IOST Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de IOST, özellikle aşağı ve yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinden sonra kişilerin dikkatini üzerine toplamıştır. IOST ve diğer kripto paraları satın almak için dijital para birimi borsa platformlarını kullanabilirsiniz. 

IOST Analiz

IOST, sahibi olmak için kullanıcıların, yatırım kararı almadan önce dijital para birimiyle ilgili yayınlanan analizleri ve makaleleri incelemeleri fikir verici olacaktır. Özellikle de isimi diğer analistlerden öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmeleri yatırım kararı noktasında yararlı olacaktır.

IOST Nasıl Üretilir

Kripto para madenciliği yapmak istiyorsanız, öncelikle tabii ki hangi sanal paranın madenciliğini yapmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Daha sonra da madencilik işi yapabileceğiniz donanımlara sahip bir bilgisayar edinmelisiniz.

IOST Forum

Kripto para birimlerinin yoğun bir şekilde konuşulduğu birçok forum sitesi varken, bu bahsettiğimiz forum sitelerinde kişiler bilgi alış verisinde yaparak yatırım kararı alma noktasında yardım alabilir.

IOST Haber

IOST’a yatırım yapmak isteyen kişilerin IOST’la ilgili ve dijital para piyasasıyla ilgili haberleri ve son gelişmeleri sürekli olarak takip etmeleri yararlarına olacaktır.

IOST Nereden Alınır

Kripto para borsalarında IOST, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.