Investing Bitcoin

Investing Bitcoin

Bitci.com
Bitci.com
1282 kez okundu

investing bitcoin, Bitcoin grafik, Bitcoin teknik grafik, Bitcoin uzman yorumu, Bitcoin haber, Kripto para haber, Kripto para uzman yorumu… İlk kripto para birimi Bitcoin ilgili haber akışı, son gelişmeler, grafikteknik analiz ve çeşitli uzmanların açıkladığı tahminleri investing bitcoin gibi sitelerden takip edip; yatırımlarınıza yön vermeden önce fikir sahibi olabilirsiniz. İşte Bitcoin ile ilgili işinize yarayacak detaylar…

investing bitcoin gibi sitelerden Bitcoin (BTC) ve sanal para dünyasıyla ilgili son gelişmeleri, haber akışlarını takip edebilir, dijital para birimi grafikleri üzerinden tüm geçmiş dataları görebilir hatta analiz ve yorumları okuyarak yatırımlarınıza karar vermeden önce fikir sahibi olabilirsiniz. investing bitcoin gibi siteleri takip ederek, dijital para dünyasıyla ilgili son gelişmelerden haberdar olabilir, uzman yorum ve öngörülerine dikkat ederek nereye ne zaman yatırım yapacağınıza karar verebilirsiniz.

investing bitcoin gibi sitelerde yer alan haber akışlarını, öngörüleri, tahminleri, grafikleri ve analizleri takip etmek Bitcoin’e yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için oldukça fayda sağlayacak bilgiler olsa da, sanal para dünyasına yatırım yapmak isteyen yatırımcıların herhangi bir sorun yaşamamaları için yatırımlarına karar vermeden önce çok iyi araştırmaları ve daha sonra karar vermeleri faydalarına olacaktır.
Bunun yanında BTC veya herhangi bir dijital para yatırımcıları investing Bitcoin gibi sitelerdeki haber ve çeşitli analizleri takip ederken olası tahmin ve öngörüleri yatırımlarına yön vermek için uygulamadan önce de iyi düşünmeli ve araştırmalıdır.

Piyasaya çıktığı ilk günden beri en çok dikkat çeken ve en popüler olan Bitcoin, aşağı ve yukarı yönlü ani fiyat hareketleriyle çoğu yatırımcının dikkatini çekerken; BTC diğer taraftan da sanal para dünyasında sonradan ortaya çıkan Ripple ve Ethereum gibi sanal para birimleri için uzmanlar tarafından BTC’nin rakibi olacağı öngörüsünde bulunuluyor.

Ortaya çıktığı ilk günden beri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir ilgi gören kripto para birimi BTC, 2017 yılı Aralık ayında rekor üzerine rekor kırarak tarihi seviyeyi görerek, 1 Bitcoin 20 bin doların üzerine çıktı. BTC, 20 bin doların üzerini gördüğü bu zamanlarda birçok yeni yatırımcı da kazandı. Sonrasında dijital para birimi BTC, piyasa beklentilerinin aksine sonrasında yükselişini sürdüremeyerek sert düşüşler yaşamaya başladı. İlk ve en popüler para birimi olan BTC, yaşadığı sert düşüşlerin ardından 3 bin 200 doların altına kadar gerilerken, geçtiğimiz aylarda yeniden yukarı yönlü sert hareketler yaşamaya başladı.

Salan para dünyasında yeniden tüm dikkatleri üzerine toplayan BTC yakın zamanda 11 bin dolara yaklaşarak, son 15 ayın rekor seviyesini gördü. BTC bu yazıyı yazdığımız dakikalarda 10 bin 769 dolardan işlem görürken; dünkü fiyatına göre yüzde 0.26 düzeyinde değer kaybetti. Sanal para birimi BTC’nin piyasa hacmi 190 milyar dolara yakın seyrederken, sahip olduğu bu piyasa hacmiyle kripto para piyasasının yaklaşık yüzde 59’unu oluşturuyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.