İnovasyon Birimleri Nelerdir?

İnovasyon Birimleri Nelerdir?

Bitci.com
Bitci.com
531 kez okundu

İnovasyon birimleri, yüksek volatilite (Fiyat oynaklığı) sebebiyle risk barındıran bazı seçilmiş koinlerin adlandırılış biçimidir. Bu alan inovasyon alanı olarak adlandırılan bölgede yer alan seçilmiş koinlerle işlem yapmak isteyen kullanıcılar önceden uyarılmaktadır.

İnovasyon Koinleri Hangileridir?

ALPHA, BAKE, BEL, BURGER, CAKE, BZRX, CREAM, FLM, NBS, SPARTA, SUN, SUSHI, XVS, SWRV, VIDT ve WING.

İnovasyon birimleri, daha yüksek volatileyle işlem yapma imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar bu koinlerle işlem yaparken durumun artı ve eksilerini kabul etmiş sayılırlar. Bu koinlerde risk fazladır. Ancak haliyle getiri de fazladır. Yatırımcılar bu koinler üzerinden daha fazla para kazanabilecekleri gibi daha fazla para kaybedebilirler de. Bazı yatırımcılar kısa vadede yüksek kazanç elde etmek için bu koinleri takip etmektedir.

Öne Çıkan Koinler Hangileridir?

ALPHA: Blok zincirler arası platform oluşturan ve faiz imkanları sunan Alpha Finance’ın kripto para birimidir. Mevcut fiyatı 0,39$’dır ancak geçen sene bu zamanlar (Şubat 2021) 2,93$’ı görmüştür.

BAKE: Binance Smart Chain ağına bağlı, merkeziyetsiz bir borsa olarak faaliyet göstermektedir. Mevcut fiyatı 0,63$’dır ancak Mayıs 2021’de 8,38$a kadar yükselmiştir.

BEL: Bella Protocol, kripto para bankacılığı için DeFi ürünlerine ulaşan bir protokoldür. Mevcut fiyatı 0,92$ olan token, Eylül 2020’de 10$’a dayanmıştır.

BURGER: Binance Smart Chain üzerinde çalışan protokol, BSC üzerinde çıkarılan tokenleri takaslamaya yaramaktadır. Mevcut fiyatı 1,65$’dır ancak Mayıs 2021’de 27,57$’a kadar yükselmiştir.

CAKE: PancakeSwap platformunun tokenidir. Platforma likidite sağlanmasını teşkvit etmektedir. Mevcut fiyatı 7,31$’dır ancak Nisan 2021’de 43,96$’a kadar yükselmiştir.

İnovasyon Koinlerin Avantajları Nelerdir?

İnovasyon koinleri sayesinde yatırımcılar, seçili tokenlar üzerinden diğer tokenlere göre daha kolay yüksek kazanç elde edebilirler. Hız ve ölçeklendirilebilirlik özellikleri yüksektir.

Ek olarak bu koinler Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimlerine oranla daha düşük işlem ücretleri sunmaktadır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.