Hypercash

Hypercash

Bitci.com
Bitci.com
1505 kez okundu

HyperCash, Stratis platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken; sembolü HC olarak belirlenmiştir. HyperCash, 44.2 milyon coin dolaşım arzına ve maksimum 84 milyon coin arzına sahip bulunmaktadır.

HyperCash, merkeziyetsiz, açık kaynaklı ve çapraz platformlu bir sanal para birimidir. Ayrıca, HyperCash Blockchain yani blok zincirleri ve Blockchain olmayan ağlar arasındaki bilgi transferini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

2017 senesinde, geliştirme ekibinin ortak çabaları, özellikle anti-kuantum imzası ve yenilikçi teknoloji Blokchain yani blok zincirleri arasındaki beraber çalışabilirlik alanındaki atılımın tüm yönleriyle farklı derecelerde ilerlemesine neden oldu.

HyperCash Madenciliği

HyperCash’in maksimum coin sayısı 84 milyon adettir. Buna karşılık kripto para piyasasında dolaşan coin miktarı ise 44 milyon seviyesindedir. Yani yaklaşık olarak 40 milyon kadar HyperCash, kripto para madencileri tarafından çıkarılmayı bekliyor. Dolayısıyla madenciliğe uygun bir sanal paradır.

HyperCash Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

HyperCash, Stratis platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (13.08.2019) 2.18 dolar seviyesinde işlem görüyor. HyperCash’in dünkü fiyatına baktığımızda ise yüzde 0.29 oranında yükselmiş görünüyor. 

Bu sanal para birimi, 38 dolar seviyesinin üzerini görerek tüm zamanların rekorunu kırarken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (13.08.2019) 2.18 dolar seviyesinde işlem görüyor. HyperCash’in dünkü fiyatına baktığımızda ise yaklaşık olarak yüzde 0.29 oranında değerli…

1 HyperCash Kaç TL ve Kaç Dolar?

Sanal para birimi HyperCash’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (13.08.2019) 12.13 TL seviyesinde işlem görüyor. Bu sanal para biriminin sahibi olmak artık çok kolay. 

44.2 milyon coin dolaşım arzına ve maksimum 84 milyon coin arzına sahipken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (13.08.2019) 2.18 dolar seviyesinde bulunuyor. HyperCash’in dünkü fiyatı ise yaklaşık olarak yüzde 0.29 yukarıda bulunuyor.

Hemen hemen her sanal paranın yaşadığı sert fiyat hareketleriyle adından söz ettiren Bu sanal para birimini satın almak için kripto para borsa platformları üzerinden işlem yapabilirsiniz.

HyperCash Türkiye ve Borsası

Bitcoin’in ortaya çıkışıyla ve sonrasında yaşanan akıl almaz fiyat hareketleri itibariyle kripto para birimleri, bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kişilerin dikkatini çekti. Sonrasında kripto para birimlerinin bilinirliğini artırarak yatırımcı sayısını yükseldi.  

HyperCash satın almak isteyen yatırımcılar, kripto para borsalarını kullanarak alım ve satım işlemi yapabilir. Bu kripto para borsaları üzerinden kullanıcılar, Hyper’i ve/veya diğer sanal paraları satın alabilir. 

HyperCash Analiz ve Grafik

HyperCash ya da diğer kripto para birimlerine yatırım yapan yatırımcılar, bu sanal para birimleriyle ilgili uzmanlar tarafından yapılan analizleri takip ederek; böylelikle yatırımcılar daha spesifik bir yatırım kararı alabilir.

Kripto para birimi HyperCash ya da başka bir sanal para birimlerini satın almadan önce, yatırım yapmayı düşündüğünüz sanal para biriminin geçmiş verilerini içeren grafiklerini incelemek daha stratejik karar vermenizi sağlayacaktır. Böylelikle ilgilendiğiniz sanal para biriminin değeri üzerinde oluşan fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarıyla ilgili değerlendirme yapıp öngörüde bulunabilirsiniz.

HyperCash Nasıl Üretilir?

Bu sanal para birimi madenciliğe uygun bir sanal paradır. HyperCash’in maksimum coin sayısı 84 milyon adet olurken;.bBuna karşılık kripto para piyasasında dolaşan coin miktarı ise 44 milyon seviyesindedir .

HyperCash Forum ve Haber

Forum sitelerinden sanal para dünyasına yatırım yapan yatırımcıların fikir ve haber alanlarında alışverişleri bulunurken; yatırımcılar buna göre nasıl yatırım yapacaklarına karar verebiliyorlar.

Sanal para birimi HyperCash’in ortaya çıktığı günden bu güne yaşadığı fiyat hareketlerinde kripto para dünyasında yaşanan yeni gelişmelerin ve haber akışlarının da etkisi olmaktadır. Bu sebeplerden gelecek zamanda olası fiyat hareketlerini tahmin edebilmek için, yatırımcıların sanal para piyasasıyla ilgili yaşanan son gelişmeleri ve haber akışlarını takip etmeleri oldukça önemlidir.

HyperCash Nasıl ve Nereden Alınır?

HyperCash, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Kripto para borsalarında HyperCash, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.