Hxro (HXRO) Nedir?

Hxro (HXRO) Nedir?

Bitci.com
Bitci.com
395 kez okundu

Hxro (HXRO), kullanıcısına zamana dayalı dijital türev piyasaları sunan bir kripto para birimi platformudur. Bitci.com olarak bu makalede Hxro (HXRO) Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Keyifli okumalar dileriz.

Hxro (HXRO) Nedir?

Piyasayla etkileşim kurmanın basitleştirilmiş bir yolunu sunan, yatırımcılara riskten korunma ve dijital varlıklarla ticaret yapmak için alternatif bir yol gösteren kripto para birimi platformudur. Hxro’nun (HXRO) ürünleri gelişmiş yatırımcılar ve firmalar için yararlı ticaret araçları sunmaktadır. Ayrıca geniş bir kullanıcı yelpazesi için adil, ulaşılabilen ve anlaşılması kolay olduğu ifade edilmektedir. 

Bununla birlikte eski finansal piyasalardan ilham alan Hxro (HXRO), kripto varlık ticaretine yenilikçi bir alternatif sunmak için bunu sosyal oyun yönüyle de birleştirmiştir. Platform, oynaması ücretsiz ve sabit giriş ücretli bir oyuna sahiptir. Oyuncular, oyunda etkinlik başına 10 HXRO tokeni gibi küçük veya daha yüksek bahisler yapabilecektir.

Hxro’nun (HXRO) arkasındaki tasarım, yukarıda dediğimiz gibi eski finansal piyasalardan ilham almıştır. Platformun temel özelliklerinden biri temel ürünlerin ortak olmasıdır. Yani tüm pozisyonlar bir likidite havuzunda toplanır ve pozisyonlar sonlandığında kazananlar havuzu paylaşmaktadır. Bu sebeple kullanıcılar için çeşitli ödeme olanakları yaratılmış olur.

Hxro’nun (HXRO) Kurucusu Kimdir?

2018 yılında hayata geçirilmiştir. Platformu Dan Gunsberg, Rob Levy, Danny Johnson, Lawrence Richardson II ve Greg Zanotti kurmuştur. Bu isimler finans sektöründe tecrübe kazanmayı başaran kıdemli isimlerdir.

Moonrekt Nedir?

Hxro (HXRO), Ocak 2019’da amiral gemi ürünü MoonRekt’i piyasaya sürmüştür. MoonRekt ürün teklifini geliştirmenin yanında; platformun küresel fırsatlarını ve kullanıcılara pazarla daha kolay etkileşim kurma yollarını geliştirmeyi hedefliyor.

HXRO Nedir?

Platformun yerel kripto para birimi HXRO’dur. HXRO tokeni, Ethereum blok zinciri üzerinde inşa edilen ERC-20 standartlarına sahip bir kripto para birimidir. Token sahipleri, token sayesinde ücret indirimleri kazanmaktadır. Ayrıca ağa katkıda bulunan kullanıcılar da ödül olarak HXRO kazanmaktadır.

Hxro (HXRO) Toplam Arzı Nedir? HXRO Fiyatı Nedir?

Coingecko verilerine göre Hxro’nun (HXRO) toplam arz miktarı 1,000,000,000 HXRO’dur. Dolaşımdaki arz miktarı ise 441,747,116 HXRO olarak dikkat çekmektedir. Bununla birlikte HXRO’nun son 24 saatlik ticaret hacmi 96,168$ iken piyasa değeri 81,268,080$’dır.

HXRO şu anda kripto para borsalarında 0,1848$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Temmuz 2021’de 0,80$ seviyesine kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.