Holo

Holo

Bitci.com
Bitci.com
2928 kez okundu

HoloEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, sembolü HOT olarak tanımlanmıştır. Holo, 78 Milyar coin dolaşım arzına sahipken bu coinlerin tamamı dolaşımdadır.

Holo, hızlı, ölçeklenebilir ve çok daha ucuz işlem ücreti sunarken, merkezi olmayan bir platformdur. Platformdaki bütün datalar sistemin içinde bulunanlara dağıtılıyor ve böylelikle her yatırımcı sistemin bir parçası olmuş oluyor. Yapılan işlemlerin maliyetlerini azaltan teknoloji sadece işlem yapan kişilerin kaydının tutulmasına dayanıyor.

Yani ilk kripto para birimi olan Bitcoin’in kullandığı Blockchain yani blok zinciri teknolojisinde çok sayıda kayıt alınmasının ve bu şekilde sistem güvenliğinin sağlanmasının aksi bir şekilde Holo’da sadece işlem yapan kişilerin kaydı yapılıyor.

Holo Madenciliği

Sanal para birimi Holo sisteminde madenciliğe yer olmayan bir altyapıya sahiptir.

Sanal para madenciliği kısaca, özel bilgisayarlarla kripto para üretme işidir.

Holo Nasıl Alınır?

Holo’yu kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. Holo, alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi’ bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında HOT tıklayın.

7-    HOT alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Holo ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Holo Fiyatı ve Şuan Ne Kadar?

Holo, Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 0,0009 dolar seviyesinde hareket ederken; dünkü fiyatına göre ise yüzde 7.20 oranında değer kaybetmiş görünüyor. Holo satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com‘a hiçbir ekstra ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden HOT seçerek belirlediğimiz sayıda HOT satın alımı yapabilirsiniz.

2019 Mayıs ayında tüm zamanların rekorunu kıran Holo, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 0,0009 dolar seviyesinde bulunurken; dünkü fiyatına göre ise değeri yüzde 7.20 oranında aşağıda bulunuyor.

1 Holo Kaç TL ve Kaç Dolar?

Sanal para birimi Holo’nun TL olarak değerine baktığımızda 0.054 TL seviyesinde işlem görüyor. HOT dünkü fiyatına göre ise yüzde 4’ün üzerinde değer kazanmış görünüyor. Holo sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com‘a hiçbir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden HOT’u seçerek istediğimiz sayıda HOT alımı yapabilirsiniz.

Holo sisteminde madenciliğe yer olmayan bir altyapıya sahipken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 0,0009 dolar seviyesinde hareket ederken; dünkü fiyatına göre ise değeri yüzde 7.20 oranında gerilemiş görünüyor. www.bitci.com‘a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden HOT seçip belirlediğiniz miktarda Holo satın alımı yapabilirsiniz.

Holo Satın Al

Holo, sahibi olmak için sanal para borsalarından alım işlemini yapabilirsiniz. Ancak, alım ve satım işlemi yapacağınız sanal para borsasını seçerken güvenilir ve saygın olmasına dikkat etmenizi öneririz. Holo sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en basit dijital para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

Holo Türkiye ve Borsası

Yatırımcılar tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kripto para borsalarını kullanarak dijital para birimlerine yatırım yapabiliyor. Kişilerin, yatırım yapmak için ise kripto para birimleri üzerinden hesap açmaları yeterli olacaktır. Sanal para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Holo’ı Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com‘dan satın alabilirsiniz.

Kripto para birimlerinden herhangi birini satın almak istiyorsanız sanal para borsa platformlarından hesap açarak yapmak istediğiniz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir altyapısı ve yatırımcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com‘a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra istediğiniz sayıda kripto para alabilirsiniz.

Holo Analiz ve Grafik

Holo, için herhangi bir yatırım kararı almadan önce NEM ile ilgili analizleri incelemeniz faydanıza olacaktır. Öncelikle de bu konularda ismi öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmenizi öneririz.

Kişilerin dijital para birimleriyle ilgili herhangi bir yatırım kararı almadan önce ilgili sanal para biriminin geçmiş grafiklerini incelemeleri ve sonrasında yatırım kararı almaları doğru bir adım olacaktır. Ayrıca yatırımcıların bu grafiklerden dip ve zirve noktalarını da analiz etmeleri daha doğru olacaktır.

Holo Nasıl Üretilir?

Holo, mevcut sisteminde madenciliğe yer olmayan bir altyapıya sahiptir.

Holo Forum ve Haber

Kripto para dünyasına yatırım yapan kişilerin forum sitelerini takip etmeleri yatırım kararı alma noktalarında faydalı olacaktır. Çünkü bu forumlarda açılan başlıklarda kişiler fikir alışverişinde bulunarak birbirlerine yatırım konusunda fikir vermektedir.

Dijital para dünyasıyla ilgili yaşanan bütün gelişmeleri ve haberleri takip etmeniz yatırım kararı alma noktasında oldukça faydalı olacaktır.

Holo Nereden Alınır?

Türkiye’nin güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Holo ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.